reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Magda do świąt to Twoje szkraby będą dokazywać całkowicie i zapomną w ogóle, ze chore były ;-) ;)

Aschlee leż jak najwięcej. Moja koleżanka też miała problemy z szyjką, ponad 3 miesiące leżała w domu całkowicie plackiem, tylko do wc mogła wstawać, jadła w łóżku, prysznic na siedząco. Donosiła ciążę do terminu a na koniec lekarz powiedział, że gdyby nie to, że faktycznie tylko leżała to nie zaszli by tak daleko. Trzymam kciuki :blink:


Ja za to jestem dzisiaj jakaś nieogarnięta. Nie mam siły się rusza. Ale i noc miałam kiepską bo bóle miednicy bardzo mi dokuczają nocami. :baffled:
 
Cześć mamuśki ;-) ;)

Magda mnie też strasznie szybko uciekają dni. Jest mi ciężko ale mi się nie dłuży. Zostało mi 6 tyg z małym haczykiem :happy:. Mój 8 letni synek już nie może się doczekać. :laugh2: Ciągle się pyta jaki będzie Tymek, czy duży, mały, a czy będzie płakał, czy będzie mógł pchać wózek, czy będzie mógł wziąść go na ręce? A co on tam robi w brzuszku i dlaczego on już umie pływać w tych wodach? I jak wychodzi rano do szkoły to woła do mnie do sypialni - mamo powiedz Tymkowi że go kocham. :happy2::happy2:
 
A mi sie dluzy, koncowka a ja coraz bardziej jestem niecierpliwa,ze jeszce tyle czasu.
Juz jestem ciekawa jak ten nasz potomek wygląda, czy ma włoski, czy bedzie miał pućki hehehh, jakie oczka, usta,uszka, ach!

Miłego dnia dziewczyny!:-)
 
Cześć Dziewczyny

Wszystkie widzę zaniepokojone , w sumie swieta szybko mina, zaraz nowy rok i juz z górki. Ja sie obawiam ze styczeń bardzo bedzie mi sie dłużył, dlatego zostawiłam sobie pranie i zakupy właśnie na ten miesiac , szybciej mi minie i nie bede sie zamartwiać

Dzis dałam radę posprzątac łazienkę i ubikacje, plus podłogi na gorze. Cieszę sie ze dałam radę. Czekam na męża i jakieś zakupy, jutro przyjeżdzają goście juz na swieta, obym jakoś przetrwała :-)

Miłego dnia wszystkim
 
Nie wiem co się dzieje, noce to dla mnie jakaś katorga. Bóle miednicy, brzucha nie dają spać. Potem po 8 zasypiam kamiennym snem. Mam tak od tygodnia. Ale spać do 10 to przegięcie :szok:
Jutro widzimy się z położną na oddziale więc dopytam czy takie silne bóle miednicy to normalne. :confused:
Nawet nie mam siły się ruszać a w domu bałagan. :confused2:

Mam nadzieję, że u was na weekend lepsze samopoczucie :blink:
 
Tu szczyka, tam gniecie, ciągnie jak na starość:-D
Chyba każda już się nie może doczekać jakie te szkraby nasze są, jeszcze ciut...
W Tesco są przeceny na rzeczy dla małych do 50% kurcze muszę naprawde pozwozić już rzeczy bo się powstrzymuję z zakupami, bo nie wiem co bedę już mieć, nakupuję a potem się okaże że mogłam na coś innego wydać:)
Drzwi wejściowe skończone, w końcu można ciut ogarnąć bo zamiast na dworze mam w domu biało hehe jak kogoś energia rozpiera zapraszam do pomocy:)

Nova podziwiam za energię!

Anit aż mi się buzia ucieszyła jak czytałam o Twoim starszaku, super nastawienie!

Beteina u Ciebie miednica to już musi ładnie się rozejść Ty kobieto kończysz 34tc:szok:

Magda menu ustalone? ja właśnie kupiłam i wcinam rybe po grecku:)
 
Demolka no właśnie ja już wchodzę lada dzień w 35 tydzień więc już u mnie wielkie pranie, prasowanie i zaraz pakowanie. Czasem jak czytam was, że czekacie na styczeń np z praniem to łapię się za głowę na co czekacie i dopiero muszę sobie przypomnieć, że niektóre z was to jeszcze 28-30 tydzień i przecież macie dużo czasu :-p
Bo u mnie to jakaś panika podświadoma, że nie zdążę wszystkiego przygotować na czas :laugh2:

O też bym zjadła ryby po grecku :yes:
 
reklama
Demollka ale mi apetytu narobiłaś tą rybką. Rozumiem że kupiłaś gotową a nie stałaś przy patelni;-) ;).

Ja dzisiaj poleciałam dokupić prezenty niestety sama bo mąż w pracy. Widzę że z chęcią do robienia czegokolwiek to u wszystkich tak samo a już się bałam że ze mną coś nie tak że mam lenia non stop. Niby noc przespana a mogłabym spać dalej w ciągu dnia. Ehh... też już mi się marzy końcówka stycznia.
 
Do góry