reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
ehh mam te same obway co wy . czy dam rade itp.

od wczoraj stawia mi sie brzusio .jak czesto wam sie stawia .bo jak u mnie ok 4 razy na godz to biore nospe.przy zmianie pozycji mija ,ale zauwazylam ze jest to czestrze niz pare tyg temu?matka mnie straszy ze tak nie mozebyc itp ale brzuch mnie nie boli tylko czasem wiezadla ciagna
 
Mnie na początku prześladowało czy w ogóle dotrwam do 8 tc...Potem do 12 tc...czy w ogóle się urodzi...teraz wiem, że zdrowy ale wszystko się jeszcze mogłoby wydarzyć, tak samo przy porodzie. ..ehhhh....
Z Zusem wspolczuje, ciężka sprawa.
Ja chyba będę zamykać tę drugą restaurację jak do końca roku nic się nie wyklaruje.

Właśnie robiłam sobie zastrzyk w brzuchol, chwyciłam skórę, wbijam igłę a mały sruuu walnął od dołu aż mi ręka się ześlizgnęła ;) :)
 
Wy rodziłyście i macie taki stres to co ja biedna mam powiedzieć? :szok:
Kompletnie nie mam doświadczenia w obsłudze takich noworodków, boję się, że zrobię jej krzywdę, i jeszcze ten pępek na początku! :zawstydzona/y:
O porodzie to nawet nie mówię co mi w głowie siedzi.
 
Nowa mi się często stawia, od jakiegoś czasu znowu mam dziwne bóle w dole plus ból macicy, czuję jak boli ale to pewnie wiązadła, rosnąca macica itd.
 
Wy rodziłyście i macie taki stres to co ja biedna mam powiedzieć? :szok:
Kompletnie nie mam doświadczenia w obsłudze takich noworodków, boję się, że zrobię jej krzywdę, i jeszcze ten pępek na początku! :zawstydzona/y:
O porodzie to nawet nie mówię co mi w głowie siedzi.

Wolałabym pierwszy raz iść jako niedoświadczona ;) :)

Właśnie, jeszcze kwestia porodu...boję się stracić kontrolę; (
 
Wy rodziłyście i macie taki stres to co ja biedna mam powiedzieć? :szok:
Kompletnie nie mam doświadczenia w obsłudze takich noworodków, boję się, że zrobię jej krzywdę, i jeszcze ten pępek na początku! :zawstydzona/y:
O porodzie to nawet nie mówię co mi w głowie siedzi.

Wolałabym pierwszy raz iść jako niedoświadczona ;) :)
Urodzisz i wszystko przyjdzie samo, naturalnie...zobaczysz :)

Właśnie, jeszcze kwestia porodu...boję się stracić kontrolę; (
 
cro ale na czeste stawianie bierzesz nospe??
a co do porodu. boje sie tak bardzo ze czesto mi sie to sni:-(nie wiem czy naturalny lepszy czy cc
 
Nie biorę, kładę się na boku, odpoczywam jak mogę.
Lepszy zawsze naturalny jak nie ma wskazań ale to Twoja decyzja. Ja to się modlę żeby nie wyszło cc...dla mnie to ciężka operacja.
 
reklama
Do góry