reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Cześć Dziewczyny

Wczoraj późno czytałam o sytuacji w Paryżu, nie mogłam przez to spać.... Tak,teraz będą płacić niewinni ludzie za decyzje polityków...

A my dzisiaj może na basen sie wybierzemy, trochę ruchu mi się przyda

Miłego dnia dziewczyny
 
reklama
Witam się :-)
Miałam dzisiaj dziwna sytuacje w nocy . Obudził mnie wiatr i to spanie juz nie było takie fajne ale jak przekrecalam się z boku na bok to dosłownie kręciło mi się w głowie czułam jak by mi cały pokój wirowal i zachwile wracało wssystko do normy dopuki nie zmieniłam znowu pozycji spania pierwszy raz coś takiego miałam co to mogło być wie któraś ???
 
Cześć kochane :-)

U mnie noc byle jaka. Po całym tygodniu tak mnie wszystko bolało,że nie mogłam się obrócić na boki, a wyjście na siku było koszmarem. Nie wyspałam się ani trochę :-(


Bozienko tak zupełnie na poważnie. Myślę, że warto i Ciebie powtórzyć krzywą cukrową. Pisałaś o wzmożonym pragnieniu wieczorkiem, senności częstej i teraz te zawroty w nocy. To takie typowe objawy sporych wahań cukru w organizmie. Być może to zły trop,ale ja bym się upewniła. III trymestr to czas bardzo trudny pod względem kontroli nad cukrem i mimo, że wyniki były ok wcześniej,to ja bym powtórzyła. Pogadaj z lekarzem,bo może nie mam w ogóle racji ;-)
 
Bozienka a na którym boku Ci wirowało w głowie?
Ostatnio czytałam, że jednak jak na prawym boku się leży to tak może się dziać, może nawet dojść do omdleń. :baffled: Ostatnio myślałam, że to zależy od kobiety i niech leży jak jej wygodnie. Do momentu jak z dnia na dzień nie mogłam spać na plecach bo kręgosłup mnie boli po kilku minutach. Może po prostu na coś miałaś ucisk i dlatego te zawroty
 
Magda tez o tym pomyślałam tylko takie to trochę dziwne bo zawroty głowy te nocne nasilaly się jak się przekrecalam z lewego na prawy bok . Jak się dzisiaj to powtórzy to będę dzwonić do lekarza chyba że w dzień coś takiego tez mnie spotka to wtedy telefon wykonam dzisiaj
 
Bozienka na prawym boku uciskana jest chyba tętnica i dlatego mogłaś się tak czuć ale jak mówi Magda, przy okazji powtórz badania.

Ja mam coraz większe schizy i obawy... jak ja dam radę po takim czasie, jak rodzic w takim szpitalu, jak pielęgnować chłopca (ciągle to samo), o karmienie czy dam radę czy będę mieć pokarm, czy mały urodzi się zdrowy, czy nic się nie stanie przy porodzie .... zwariuję do lutego. ..
 
reklama
Hehehe carolajna mam to samo z tym ze jeszcze do tego dochodzi ten zasrany zus . A najbardziej się obawiam właśnie czy mały urodzi się zdrowy nie wiem czemu ale to mnie prześladuje od początku ciąży
 
Do góry