reklama
Magda_z_uk
Po pierwsze MAMA ;)
Oj dziewczyny, a mnie myślicie nie boli. Np teraz nawet do T mówię, że mnie dół brzucha jak na okres ciągnie. Krzyż daje popalić,ale zaraz musze jechać na zakupy, więc odpoczne chwile i jedziemy. Nasze maluchy to już spore dzieciaczki. Wiadomo, że ciągle coś dokucza,ale mimo to cieszmy się,bo szybko zatesknimy za brzuszkami :-)
chocolatequa
Fanka BB :)
I właśnie o to mi chodzi
Magda_z_uk
Po pierwsze MAMA ;)
Natka może tętno dziecku szwankowalo,albo postęp porodu był nie taki jak trzeba. Wskazań do cc nagłego jest wiele i często pojawiają się w ostatniej chwili.
Dziewczyny ciaza ciazy jest nie rowna.To bedzie moje drugie dziecko.Pierwsza ciaza byla fatalna I doslownie ledwo to przezylam. Nie byl to ani czas magiczny ani niezwykly tylko 9 msc.koszmaru.Zabralo mi to 8 lat zeby zdecydowac sie na drugie dziecko. Teraz ciesze sie kazdym dniem mojej ciazy,poniewaz znosze to inaczej. Ale wcześniej opadaly mi rece kiedy czytalam o ciazy jako o wspaniałym okresie. Dlatego w tym momencie jestem bardzo wyrozumiala dla wszystkich narzekajacych.
Bettina2701
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 29 Wrzesień 2015
- Postów
- 3 697
Ja przy porodzie najbardziej boję się komplikacji, które może wywołać moja astma, ale jeżeli lekarze powiedzą, że można spokojnie rodzić sn to tak będzie. We wtorek mam wizytę u innego lekarza i zobaczę co powie.
Bozienka24
Fanka BB :)
Łoooo matko widzę ze weekend a tu produkcja idzie ;-) ja juz nie narzekam co mnie boli a co nie ;-) dzisiaj coś mnie brzuszek pobolewa i krocze ale to pewnie przez moje nerwy ostatnie ;-) kręgosłup odmawia juz posłuszeństwa ale daje rade chodzę sprzątam na tyle na ile mogę ;-) a co do cc i SN osobiście mowie nigdy więcej cc no chyba ze będę musiała mieć tak jak przy córce tutaj wyboru nie miałam nawet nie dyskutował lekarz zemna na ten temat ;-) a teraz mam jaki taki wybór ale to też się okaże po oglądnięciu blizny i wszystkiego innego ;-) . Heh ja mam teraz 2 tygodnie stresu jak minę 32 tydzień to odetchne z ulgą ale to akurat w mojej głowie siedzi ten strach ze i teraz się coś może zacząć dziać i boje się np ze nagle się zacznie coś dziać i nie zdaza podać mi tych leków na płucka tak jak przy córce tu jej dużo dało bo oddychala sama bez żadnego wspomagania .
choco - a jakie masz wskazania do cc?
Ja mialam pierwsze cc (ulozenie posladkowe), a teraz nie mam wskazania do cc. Boje sie bardzo sn, bo po pierwsze mam 36lat i tak jakbym rodzila pierwszy raz. A po drugie boje sie, ze cos z blizna bedzie nie tak i tak skonczy sie cc.
Ja mialam pierwsze cc (ulozenie posladkowe), a teraz nie mam wskazania do cc. Boje sie bardzo sn, bo po pierwsze mam 36lat i tak jakbym rodzila pierwszy raz. A po drugie boje sie, ze cos z blizna bedzie nie tak i tak skonczy sie cc.
Bozienka24
Fanka BB :)
Szogi ja się też boje o ta bliznę ze niby lekarz powie ze wszystko ok można rodzic SN a ona np pęknie rozejdzie się albo nie wiadomo co ;-) ale i przy normalnej wzorowej ciąży mogą być kaplikacje tak sobie to tłumacze
reklama
Bozienka24
Fanka BB :)
Podobne tematy
- Odpowiedzi
- 6 tys
- Wyświetleń
- 333 tys
- Odpowiedzi
- 7
- Wyświetleń
- 952
Podziel się: