reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Dzień dobry :)
Ja dziś lecę do roboty, a potem jedziemy kupić szafę do jednego pokoju i szafki do przedpokoju. Potem szybki obiad i przemeblowanie :/ Już się czuję zasapana... Nie rozumiem jak to jest, w poprzedniej ciąży chyba tak nie było, że jak pływam przez 45 min., to z oddychaniem jest ok, ale wystarczy, że zawiążę sznurówki i zaczynam spać jak lokomotywa :(
Magda - jeśli macie tak przemyślany i umotywowany ten telefon, to to jest świetny prezent :) No i gratuluję mądrych dziewczynek, bo takie wychowanie wymaga dużo wysiłku ze strony rodziców.
Kropku - super :) bardzo jestem ciekawa efektu z listwą. Pochwalisz się?
 
kropek - bardzo lubie zestaw szary+roz - z bialymi listwami na pewno bedzie super

Magda - ja tez jestem za ograniczaniem dzieciom dostepu do gadzetow (mamy jeden telewizor, ktory nie lata caly dzien, tylko gdy chcemy cos konkretnego obejrzec, corka nie korzysta z naszych laptopow ani komorek), ale mysle, ze zabraniac wszystkiego nie mozna. Owoc zakazany kusi najbardziej ;-D
 
Hej dziewczyny ja od rana szorowałam podłogę wczoraj ni3 miałam na to siły ;)

Niby folia była ale wiadomo ze bokiem gdzieś tam się zawsze farba chlapnie;)

Dziewczyny jasne ze pokaże ale to długotrwały proces wiec nie tak szybko;) meble B3da najwcześniej za miesiąc wiec nam się nie spieszy a gdzieś wyczytałam ze lepiej na świeża farbę tego nie kleic bo może odparżyć i z farbą odejść wiec odczekamy z 2 tygodnie i wtedy będzie klejona zarówno ta w połowie jak i pod sufitem ;) na koniec wykladzina i dopiero na nowo przykrecimy listwę podłogowa :) taki plan;)

Wczoraj wypatrzylam coś takiego, wiem już jak to uszyc i to naprawdę całkiem niskim kosztem a na necie znalazłam na kilku stronach rozbieżność od 400 do 650 zł makabryczne ceny i za co? .... tylko zastanawiam się czy jest sens juz? Bo myślałam nad mięciutkim kocykiem z wsadem jak kołderka i ze w środku zrobię taka wisząca karuzele z kolorowymi maskotkami coś na zasadzie maty edukacyjnej a takie lampki jak na tym jednym zdj to nawet mam już :)
Co o tym myślicie? Lepiej poczekać aż dziecko będzie miało ok roku czy to fajne miejsce do zabawy tez dla takiego niemowlaka kilku miesięcznego?

Dziś przyjeżdża mój mąż :) juppi :) odkąd zamieszkalismy razem j3szcze nigdy nie rozstalismy się na dłużej niż 2 dni a tu prawie 5 juz minęło ale mi się tesknilo;)

Idę sprzątać dalej i się szykować bo po 12 mam wizyte u lekarza :) Miłego dnia:*
 

Załączniki

  • 1445067304995.jpg
    1445067304995.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 31
  • 1445067320365.jpg
    1445067320365.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 30
  • 1445067477417.jpg
    1445067477417.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 29
Witam się z rana :)
U nas ciepło ale pada i pada..
Wczoraj posprzatalam to dziś mogę się pobyczyc o ile córka da ;)
W związku z tym ze z babcią żyjemy we wzglednym rozejmoe ma dziś do nas wpasc ;) później chyba moja mama i chrzestna Nastki :) także może będzie dzień odwiedzin hehe :)
Humor póki co mi dopisuje ;)
Aha a co do mojego gardła to rano zaniemowilam a później jak już odzyskalam głos to mialam mega chrype. Aktualnie czuję zawalome gardło ale nie boli także będę żyć mam nadzieję ;)

Kropek mata edukacyjna to super zajęcie właśnie dla takiego maluszka kilkumiesiecznego :) o ile oczywiście zrozumiałam z opisu o co chodzi ;)
 
Teraz otworzyły mi się zdjęcia i to co pokazujesz to tippie :)
Wg mnie jednak dla dziecka starszego :) moja córka dostała coś podobnego na dzień dziecka, miała wtedy ok 10 miesięcy i nie była jeszcze zainteresowana :) ostatnio troszkę bardziej zwraca na to uwagę ale jeszcze średnio a teraz mamy 13 i pół miesiąca :).
 
Cześć Dziewczyny

szaro zimno, najchętniej spędziłabym ten dzień w łóżku ale taki komfort miałam tylko w pierwszej ciąży
W nocy też kiepsko spałam, Vivi popłakiwała,, na szczęscie mąż się nią zajął, ale i tak ostatecznie musiałam się obok niej położyć by zasnęła ...

Udanego weekendu :tak:
 
Chodzi mi o to z3 jak będzie mała to jej zawieszenie w środku te lampeczki i różne zabawki i będzie sobie leżeć na plecach i oglądać względnie później kopać czy ciągnąć jak na macie a później zmieni to swój charakter w miejsce sekretnych zabaw :) ale może faktycznie za wcześnie i się wstrzymam :)
 
Wiesz co Kropek ja sobie pomyślałam że Ty możesz zrobić to co piszesz tylko nie jako namiot a właśnie jako taka matę np z palakiem :)
I będzie dla małego dzidziusia :) a później weźmiesz zdejmiesz to co tam wisi i święci i możesz dorobić taki namiocik o tam przewiesiec dla większego dziecka :)
Ja bym się trochę bała o bezpieczeństwo maluszka w tym namiocie :)
Mam nadzieję że rozumiesz co podpowiada moja wyobraźnia ;)
 
reklama
Do góry