reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Hej kochane :-)


Byłam na zakupach. Myślałam,że tam padnę....nie miałam jednak wyjścia, bo Nikusia straciła pierwszy ząbek i zgodnie z tradycją musiałam coś kupić od wróżki zębuszki ;-) Słaba jestem bardzo, ale brzuch już mnie nie boli. Tylko głowa masakrycznie, ale chyba jestem odwodniona :confused2:


Zuzanko bardzo się cieszę,że wszystko ok. Dopiszę Ci płeć,ok?


Carolajna pisz co tam u Ciebie ;-)
 
Ech, dziewczyny, nie kłóćmy się... Wiem, że to nie jest miejsce wyłącznie do głaskania po głowie i przyklaskiwania wszelkim pomysłom, ale z drugiej strony tak naprawdę żadna z nas nie pokazuje pełnego obrazu swojego życia, więc kategoryczne oceny i obraźliwe przytyki też nie powinny się tu znaleźć. Wspierajmy się zamiast obrażać :)

Dzisiaj mam znakomity humor :D Kupiłam sobie wreszcie ciazowe dzinsy i bluzkę, więc w końcu wyglądam na ciężarną, a nie spasioną do granic możliwości. W dodatku jest piękna pogoda, młody w miarę regularnie dajeznaki życia, udało mi się pozałatwiać parę zaległości i mam teraz czas tylko dla siebie. No i zeżarłam właśnie pół kilo kiszonej kapusty, co pewnie też nie jest bez znaczenia ;) Że tak powiem - pełnia szczęścia.

Magda - czy mogłabyś mnie w wolnej chwili dopisać do tabelki? Termin mam na 12 lutego i spodziewam się chłopca. Robocze imię Dzidek, dla rodziny po raz drugi trzymamy się wersji Alban, a nad docelowym jeszcze myślimy ;)
 
Olcia - moja siostra (swoją drogą właśnie Olcia) ma na drugie Laura, mamie bardzo się podobało, ale ojciec się nie zgodził żeby do jego córki Lala mówili ;-) a Milenę też znam i to taki typ co to w życiu nie zginie, ale pewnie rodzicom mocno w kość dała ;-)
My z imieniem jeszcze zupełnie w lesie, pewnie pomyślimy za miesiąc lub dwa. Pociesza mnie ze jeszcze Magda nie ma wybranego to nie będę sama :-D chyba że się coś zmieniło?

Aniolorak - słońce + kiszona kapusta to w końcu najlepsza recepta na humor ;-)
 
reklama
Zuzanko nie mam i nie zanosi się na to :szok: Męczy mnie to. Mówię synuś, to wszyscy myślą o Marcelku. Jak mówię Okruszek, to tak dziwnie,że bezimiennie....no bez sensu. Jednocześnie nie mam dosłownie nic, co by mogło być. Z Marcelem było podobnie. Chyba coś ok 27tc wybraliśmy. Tylko z Kają i Nelly było tak od razu. Z Nelly to nawet zaraz na początku ciąży,a Kaya tuż po połówkowym...No nic na to nie poradzę. Nikusi imię wybrane było 3 tyg przed porodem :-D


Anilorak oczywiście,że dopiszę. Tym bardziej miło, bo masz dokładnie taki termin jak ja :-) No i pisz tu z nami!
 
Do góry