reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Bozienka trzymamy kciuki i czekamy na wiesci &&&&&&&&

Ollcia u mnie jest to samo najlepiej by bylo grac,bawic sie,biegac,ogladac bajki,tanczyc byle sie nie uczyc.No a jak mama zla kazuje to pojawiaja sie lzy,drzaca warga itp no ale coz takie jest zycie i kazdy z nas musial sie uczyc.Moja jedyne co mobilizuje to tekst ze bez nauki nie zostanie lekarzem wtedy sie bierze i robi co trzeba.Aczkolwiek jak chce poczytac jej jakies bajki to sie puka w glowe i albo oglada paznokcie albo bawi sie wlosami dopiero jak juz widzi ze nie odpuszcza to wyslucha zeby jak najszybciej skonczyc.Jedyna ksiazka nad ktora sama siada i siedzi dosc dlugo to atlas anatomiczny a potem zaczyna sie seria 1000 pytan do :D
 
reklama
Heh... Aż się boję co będzie dalej - na razie przerabiam bunty roczniakow, dwulatkow, trzylatkow. Jak dojdzie do tego walka o naukę to chyba ucieknę z domu ;-)
Aschlee - jaki głód wiedzy :-)

Bozienka - trzymam kciuki&
Ja właśnie siedzę w poczekalni.
 
Zuzanka niby tak tylko wiesz najpierw musi nauczyc sie pisac, czytac, liczyc porzadnie :) ja bardzo sie z tego ciesze ze ma swoje zainteresowania itd ale jak chodzi o pisanie,czytanie to niezle czasem daje popalic :D

Zuzanka to za Ciebie tez kciuki &&&&&&&

Dziewczyny jak mi umknelo to przepraszam za glupie pytanie.Was tez nawiedzaja juz Braxtony?mnie nie dosc czesto ale ciekawi mnie bardziej czy Wasze Dzieciaczki tez zaraz po ustapieniu ich tak bardzo sie rozpychaja i kreca w brzuszkach
 
No to jest po wirus czy leczony czy nie trwa półtorej tygodnia osluchowo czysto zapalenie górnych dróg oddechowych inhalacje 4 x dziennie z samej soli tran witamina C i nic więcej jak narazie nakupilam owoców soków i będę się zajadac .
 
aschle mnie od 17 tyg mecza szybko sie zaczely ale czasemtak jest ja to odczowam jako nadejscie twardego brzucha chwile trzyma i pusci ale i tak ich nie lubie a ktory u Cb tydzien?

Dziewuchy trzyam kciuki:-)
 
NowaNatka ja dzis zaczelam 23tc.No to dokladnie jak opisujesz brzuch na chwile twardnieje i puszcza szczegolnie twardnieje na dole.I zauwazylam ze chwile po ustapieniu mala jest bardzo aktywna.No i czesto jest tak ze to twardnienie pojawia sie tez przy dluzszym trzymaniu cieplej reki na brzuchu
 
reklama
Do góry