reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Trzymac kciuki za niecaa godzine mam wizyte oby dzidzius pokazal co ma miedzy nozkami.

My jak zwykle wszystko na ostatnia chwile, obiad robiony w pospiechu, Alex jak nigdy nie spi o tej porze tak mi padl na dywanie :o ze zmeczenia 40min temu wiec zamiast go oddac do siostry zeby tam mial drzemke bede go musiala obudzic i brac z nami na usg, wlasnie sie obudzilam, ze nie mamy drobnych na parking i maz polecial szybko wyplacic i rozmienic kase. Typowy dzien w naszym domu jak trzeba cos waznego zalatwic :) Zaraz po jade do pracy wiec odezwe sie wieczorem.
 
reklama
Carolajna nikogo nie pouczam. Po prostu piszę co myślę. Tez mam swoje doświadczenia i firmę, dzieci, dom oraz zwierzęta na głowie, a mimo to inne priorytety. Ty zrobisz jak zechcesz. Przecież ani raz nie napisałam, że masz robić inaczej. Wydaje mi się jednak, że wyrażenie swojej opinii na forum nie jest przestępstwem ;-)


Natka miewam różnej maści bóle i nie martwią mnie one. Maluszki rosną teraz bardzo szybko,więc trudno aby nic.tam się nie działo :-)
 
reklama
Do góry