reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
Właśnie się umówiłam … wczoraj właśnie jak dostałam tego plamienia to pomyślałam o Tobie i o tym czy też nie jechać na IP. Tylko że to było takie dziwne bo wytarłam krew , potem nic , potem za 2 h delikatnie krew , potem nic i o 3 nad ranem trochę więcej podtarłam i potem nic. O 14 mam wizytę więc może się coś wyjaśni , mam nadzieję że będzie wszystko dobrze ✊
 
Dziewczyny umawiałam się na nfz miesiąc temu do gina I teraz się zastanawiam czy isc czy nie bo w piątek mam prywatnie wizytę to czy jest sens iść w poniedziałek na nfz ? Może by przepisał mi chociaż jakieś badania na nfz?
 
Zbadala mnie jeszcze przed wyjściem Pani doktor, serduszko biję... ale czeka mnie bardzo oszczędny tryb życia, leżakowanie, żadnych ciężkich prac (nie wiem jak to ogarnę przy rocznym dziecku).
L4 jak na ten moment do 24 lipca (wtedy wizyta u mojego lekarza).
Mam zaplanowany slub z sierpniu nie wiem czy go nie odwołać, przestawić, czy po prostu nie robić wesela🤯🤯
Wakacje w Turcji też chyba przejdą nam koło nosa.
Masakra nie wiem co robić a mam nic nie robić
 
Dziewczyny umawiałam się na nfz miesiąc temu do gina I teraz się zastanawiam czy isc czy nie bo w piątek mam prywatnie wizytę to czy jest sens iść w poniedziałek na nfz ? Może by przepisał mi chociaż jakieś badania na nfz?
Sporo dziewczyn tak robi, że chodzi prywatnie i na NFZ po to, żeby dostać skierowania na badania i zrobić je bezpłatnie. Jeśli masz w tym czasie do zrobienia jakieś badania to ja bym pewnie poszła na NFZ, pewnie da skierowanie 😊
 
Wracam do was po weekendzie. Oczywiście też chciałabym dołączyć do prywatnej grupy :)
My byliśmy na badaniu w piątek i jesteśmy dziś 9+1 :) nasza mala fasolka ruszała rączkami i nóżkami, przesłodkie to było :D
W niedzielę przeraziła mnie krew w kale i w poniedziałek rano się powtórzyła ale na tym koniec. Mam iść do lekarza w związku z tym ale myślę że to kwestia zaparć i jakiegoś małego pękniętego naczynka…
Przykro mi z powodu tych kilku strat ;( wiem co czujecie dziewczyny… nie poddawajcie się! Jeszcze będzie pięknie! 🧡

@Krateczka mamy podobne terminy porodu, prenatalne tego samego dnia i ja też z Krakowa :D no nieźle.. 😄
 
reklama
Wracam do was po weekendzie. Oczywiście też chciałabym dołączyć do prywatnej grupy :)
My byliśmy na badaniu w piątek i jesteśmy dziś 9+1 :) nasza mala fasolka ruszała rączkami i nóżkami, przesłodkie to było :D
W niedzielę przeraziła mnie krew w kale i w poniedziałek rano się powtórzyła ale na tym koniec. Mam iść do lekarza w związku z tym ale myślę że to kwestia zaparć i jakiegoś małego pękniętego naczynka…
Przykro mi z powodu tych kilku strat ;( wiem co czujecie dziewczyny… nie poddawajcie się! Jeszcze będzie pięknie! 🧡

@Krateczka mamy podobne terminy porodu, prenatalne tego samego dnia i ja też z Krakowa :D no nieźle.. 😄
spotkacie się na porodówce i nie będziecie wiedziały że się znacie z forum
 
Do góry