reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
Hej dziewczyny czy wy też tak macie że całe dnie chce wam się wymiotować😭na nic nie mam siły ciągle bym leżała i cały czas wrażenie jak by mi coś siedziało na żołądku 😭
Ja nie mam żadnych mdłości, wczoraj lekka zgaga na wieczór tylko, ale ogólnie zmęczenie mam, ale też nie jakieś masakryczne. Więc u mnie jest dobrze narazie 😄
 
Hej dziewczyny mam przyrost bety poniżej normy czy zawsze to wróży coś złego?
19.06 - 964
21.06 - 1925
26.06 - 8733
29.06 - 15868
Ostatnia miesiączka 14.05
A według aplikacji jest dziś 6t4d😞
 
Hej dziewczyny czy wy też tak macie że całe dnie chce wam się wymiotować😭na nic nie mam siły ciągle bym leżała i cały czas wrażenie jak by mi coś siedziało na żołądku 😭
Ja tak mam! Napisałam do lekarki i wystawiła mi lek na receptę bo myslalam, ze naprawdę się wykończę i fizycznie i psychicznie. Zażywam i znowu odzyskałam swoje życie🙈
 
Hej dziewczyny mam przyrost bety poniżej normy czy zawsze to wróży coś złego?
19.06 - 964
21.06 - 1925
26.06 - 8733
29.06 - 15868
Ostatnia miesiączka 14.05
A według aplikacji jest dziś 6t4d😞
Umawiaj się na wizytę na spokojnie, ja badałam 2 razy betę i teraz potwierdzenie pęcherzyka, następna wizyta serduszkowa , ale przy Tych wartościach bety może już serduszko będzie, trzymam kciuki! ♡
 
reklama
Do góry