reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
Ale te upały dają mi w kość 😏 co ja sobie w ogóle myślałam zachodząc w ciąże teraz 🙈 z córka w pierwszej ciazy miałam termin na październik i nie wiem czy wtedy lepiej nie znosiłam upałów niż teraz🙄 No chyba, ze to już starość 😂
 
Dziewczyny które już były w ciąży- macie do polecenia coś na rozstępy? Wolę się wcześniej tematem interesować 😅
 
Dziewczyny które już były w ciąży- macie do polecenia coś na rozstępy? Wolę się wcześniej tematem interesować 😅
miałam coś takiego z Rossmann, ale mój syn ważył 4280g, brzuch miałam jak na bliźniaki, więc wyszły niewielkie rozstępy przy pępku i na udach, widać tylko pod światło 🙈
 

Załączniki

  • 58a992d4-4779-4d9c-aa0c-7f8345a00d16.jpeg
    58a992d4-4779-4d9c-aa0c-7f8345a00d16.jpeg
    27,5 KB · Wyświetleń: 25
Cześć! Postanowiliśmy dziś dołączyć do lutowych Mamusi i mamy nadzieję że zostaniemy tu do końca 🥰
Jesteśmy obecnie w 7+3 tygodniu, termin mamy na 12 lutego . Nasz Bąbelek to trochę taki nasz mamy CUD ponieważ pojawił się droga naturalna po nieudanym transferze i niedrożnych jajowodach 😂🙈 czekamy z niecierpliwością na kolejną wizytę w piątek.
Mam nadzieję że wszystko będzie ok…
Trzymam za was wszystkie kciuki ✊✊❤️
 
reklama
Do góry