reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Ja dziewczyny co chwilę czarne myśli że jak pójdę do toalety to zobaczę plamienie czy coś... Piersi bolą tylko przy dotyku więc co chwilę dotykam by uświadomić sobie czy ja na pewno jestem w ciąży bo dalej nie wierzę że się udało 🥺🥺😅😅
 
reklama
Tak, leżę. Chociaż lekarka kazała mi prowadzić oszczędny tryb życia to w sumie sama sobie narzuciłam tryb leżakowania 🫣 mam nadzieje, ze ten krwiak się zmniejszył🙄
 
Dziewczyny powiedzcie mi , czy któraś z Was myślała o badaniach Sanco / Nifty Pro ? Macie jakieś opinie od znajomych itd odnośnie tych badań 🙈?
Ja trochę myślę, już piszę ci dlaczego:
- mam 30 lat;
- piłam w dniach przed implantacją/prawdopodobnie również podczas implantacji;
- miałam anginę bakteryjną i antybiotyk.
To u mnie ostatnio jakoś tak na tapetę wzięło badanie typu nifty czy harmony.
Proponuję grupę prywatną, ktoś wie jak założyć???
Jestem za :)
Hej dziewczyny, mi tak trudno uwierzyć w tę ciążę że miałam do Was dołączyć dopiero po pierwszej wizycie ale że piszecie o wątku prywatnym to postanowiłam się juz przywitać 🙈Jestem na staraczkach BB jakoś od 2018/2019r z małymi przerwami, jest to moja pierwsza ciąża 🥹
Beta z 11dpo- 908, prog 68. Aktualnie 4+5, termin z OM na 24lutego 😍 Zgodnie z zaleceniami w pon idę na kolejną betę i wtedy będziemy z dr ustalać termin pierwszej wizyty.
Życzę Nam wszystkim zdrowych i nudnych ciąż! Miłego wieczoru 😊
Oooo, mamy ten sam termin przewidywany, ekstra 🥰

Dziewczyny, ja to się czuję meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeega śpiąca 😴 Nie umiem sobie z tym poradzić. Ciężko mi rano wstać, ciężko mi funkcjonować. Pamiętam to z pierwszej ciąży i absurd, który się dział, a mianowicie zasypiałam w drodze do pracy. Normalnie sobie przystanek na drzemkę robiłam 🫣 Do tego ciągle mnie suszy, piję hektolitry wody, za to mam kawowstręt.
 
Ja dziewczyny co chwilę czarne myśli że jak pójdę do toalety to zobaczę plamienie czy coś... Piersi bolą tylko przy dotyku więc co chwilę dotykam by uświadomić sobie czy ja na pewno jestem w ciąży bo dalej nie wierzę że się udało 🥺🥺😅😅
Mam identycznie. Średnio co godzinę sprawdzam czy mnie nadal piersi bolą 🙈.
U mnie czasami pojawi się kłucie w jajniku - dziś jeszcze go nie było. Wczoraj pół dnia przespałam. Zero mdłości, apetyt normalny. Nie wytrzymałam i umówiłam wizytę na 01.07. Według liczenia od pierwszego dnia ost. miesiączki to mój 4t5d. Moja pierwsza ciąża. Oczywiście jak większość z Was świruje czy wszystko jest tak jak być powinno. Życzę dużo zdrówka i trzymam kciuki za każdą z Was 🥰. Dam znać po pierwszej wizycie.
 
Hej, ja dzisiaj 8+0🥹🫣 mdłości delikatnie się pojawiają, słodkie rzeczy przed ciążą pochłaniałam a teraz na samą myśl mi źle… wizytę mam 1 lipca, chciałabym już usłyszeć serduszko 🥹🥰 mam wrażenie że szybko będzie widać brzuszek bo przed ciąża byłam dosyć szczupła a teraz już to podbrzusze mam ogromnie zaokrąglone
 
reklama
Do góry