reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Dzień dobry wszystkim ☺️ w dniu spodziewanej miesiączki (20-06) zrobiłam test i wyszedł pozytywny🤗 wczorajsza beta 319. Ból piersi przez ostatnie dwa dni, a dziś ból zatok i głowy. Mimo tego jestem podekscytowana i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Do ginekologa mam zamiar wybrać się za ok 2,5 tyg. Myślicie, że to będzie dobry moment czy jeszcze poczekać z wizytą?
 
reklama
Dzień dobry wszystkim ☺️ w dniu spodziewanej miesiączki (20-06) zrobiłam test i wyszedł pozytywny🤗 wczorajsza beta 319. Ból piersi przez ostatnie dwa dni, a dziś ból zatok i głowy. Mimo tego jestem podekscytowana i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Do ginekologa mam zamiar wybrać się za ok 2,5 tyg. Myślicie, że to będzie dobry moment czy jeszcze poczekać z wizytą?
a czy masz jakieś przejścia związane z poronieniem np? Jeśli nie, to na spokojnie za 2.5 tyg możesz się wybrać. Jesli tak, to wybierz się wcześniej, być może lekarz zadecyduje o włączeniu leków. Ja od 5 tyg przyjmuje leki
 
Dzień dobry wszystkim ☺️ w dniu spodziewanej miesiączki (20-06) zrobiłam test i wyszedł pozytywny🤗 wczorajsza beta 319. Ból piersi przez ostatnie dwa dni, a dziś ból zatok i głowy. Mimo tego jestem podekscytowana i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Do ginekologa mam zamiar wybrać się za ok 2,5 tyg. Myślicie, że to będzie dobry moment czy jeszcze poczekać z wizytą?
Powtórz sobie przyrost ,progesteron i umów się za 2 tyg, trzymam kciuki ! ♡ gratulacje!
 
Dzień dobry wszystkim ☺️ w dniu spodziewanej miesiączki (20-06) zrobiłam test i wyszedł pozytywny🤗 wczorajsza beta 319. Ból piersi przez ostatnie dwa dni, a dziś ból zatok i głowy. Mimo tego jestem podekscytowana i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Do ginekologa mam zamiar wybrać się za ok 2,5 tyg. Myślicie, że to będzie dobry moment czy jeszcze poczekać z wizytą?
Ja byłam w poniedziałek w 6 tc to już było serduszko. Normalnie miałam wizytę umówiona na 8 tydz, ale zycie mnie zmusiło do wcześniejszej wizyty ;) w pierwszej ciazy tez tak byłam:)
 
Dziewczyny czy to normalne że nie mam w ogóle mdłości czy jest za wcześnie? 8 tydzień 😄 czuję bóle w krzyżach, też nie wiem czy to ok
Ja mam to samo. 8w + I 0 mdłości, troche senna, piersi nabrzmiale a tak to nic sie nie dzieje :)

Skan zrobiony tydzien temu serduszko biję:)


Jedynie to mnie nurtuje to co jakis czas taka lekko, bardzo jasna brazowa wydzielina ktora mozna zobaczyc na papierze ale czasmi pojawiajaca sie brazowymi jakby klaczkami ze sluzu :/ lekarz powiedzial ze to normalne, mam kolezanki ktore tez tak mialy przez kilka pierwszych tygodni ciazy.
 
Dziewczyny czy miałyście może plamienia w ciąży ? Ja obecnie mam i bardzo się tym zestresowałam
Jak wygkada to plamienie? Jakj kolor ? Ja mam od polowy 6 tyg lekko brazowo podbarwiony sluz z ciemno nrazowoymi sluzowymi jakby klaczkami (czasami, nie ma ich duzo). Ale podobno to jest nie powod do stresu
 
Jak wygkada to plamienie? Jakj kolor ? Ja mam od polowy 6 tyg lekko brazowo podbarwiony sluz z ciemno nrazowoymi sluzowymi jakby klaczkami (czasami, nie ma ich duzo). Ale podobno to jest nie powod do stresu
Dokładnie bardzo podobna jaka opisujesz. Też taka delikatnie brązowa z brązowymi kłaczkami. Podobno mam się nie martwić 🙈
 
Cześć dziewczyny, przychodzę ze styczniowek bo termin miał być na 28.01. Teraz wychodzi jakoś 10 luty. U mnie od poczatku jest pomieszanie z poplątaniem bo beta przyrastała u mnie słabo ponizej norm od początku. Byłam tydzień w szpitalu od 10 do 15 czerwca na wywołanie poronienie, ale pokazal sie pecherzyk,potem jakiś kropek i wypuścili mnie do domu. Wychodzac do domu wg usg byłam 4+6. We wtorek poszłam do swojego lekarza i powinno być 5+3 a okazało się że jest 6+1 i biło jiz serduszko. Jedynie co to mnie martwi że biło ponoć troche wolno,ale lekarz mówi że może się rozbuja. Przepisal mi acard. Duphaston biorę od początku. I kolejną wizyta 26 w te środę. Siedze jak na szpilkach. Czy któraś miała kiedyś podobna sytuację i dobrze się to skończyło? Dodam że 1 ciaze poroniłam (puste jajo) 2 ciąża nie badałam bety, objawy od początku, bol piersi wymioty i mam córeczkę z września 2021. Nadal kp na noc. Teraz objawów w sumie nie mam oprócz czasami bobu podbrzusza I zmęczenia większego.
 
reklama
Dokładnie bardzo podobna jaka opisujesz. Też taka delikatnie brązowa z brązowymi kłaczkami. Podobno mam się nie martwić

Ja w UK mam inna opiekę niz w PL. Mam dopiero oierwsze spotkanke z polazna za tydzien czyli bedzie to 9 tydz.

Jak pisalam do rodzinnego o plamieniu i chcialam sprawdzic poziom progesteronu i zepbic podstawowwe badania to powiedzial ze nie ma potrzeby i zebym czekala na pierwsza wizyte z polazna wtedy bedzie wszytsko zlecone :/
 
Do góry