reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Ja przed ciążą 53,5kg na wadze przy wzroście 167, teraz 8 tydzień i 56🫠 nie jem dużo, wszytsko w normie a już czuję się bardzo spuchnięta i duża… a ile jeszcze przede mną 🤣
Ja mam 173 wzrostu waga przed ciaza 59 kg schudłam do 57 i jak się ważę to stoję w miejscu narazie więc może w końcu dojdę do siebie bo mój organizm jest wykończony 🤢🤮
 
reklama
jestem po poronieniu, wszystko było ok i nagle serduszko przestało bić. Więc mój lekarz traktuje sprawę bardzo poważnie i jednak zalecił mi ostrożność. Wolę się stosować, bo zrobię wszystko, żeby nie przechodzić tego drugi raz
rozumiem.. Ja w drugiej ciąży po stracie też odpuściłam sex na całe 9 mieiescy i potem rok po porodzie 🙈 są rzeczy ważne i ważniejsze, ja wolałam nie ryzykować, a po porodzie jakoś tak nie było czasu 🤣🙈
 
Hej. Podczytuje Was od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz mam odwagę się przywitać. Termin mam na 3
Lutego. Widziałam już serduszko;) Jestem po kilku poronieniach po wcześniejszym zobaczeniu serduszka. Zawsze byłam obstawiona lekami ( wlewy, zastrzyki; clexane, prolutex), sterydy w różnych dawkach. Teraz jestem po leczeniu w kierunku immunologicznym i wszystko jest w porządku. Pierwszy raz nie mam krwiaków w ciazy, wiec od samego początku jest inaczej. Mam nadzieje, ze teraz się uda. Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny tutaj.

Czy jest jakas prywatna grupa?? Myśle, ze łatwiej byłoby wtedy pisać z większymi szczegółami:)
 
Hej. Podczytuje Was od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz mam odwagę się przywitać. Termin mam na 3
Lutego. Widziałam już serduszko;) Jestem po kilku poronieniach po wcześniejszym zobaczeniu serduszka. Zawsze byłam obstawiona lekami ( wlewy, zastrzyki; clexane, prolutex), sterydy w różnych dawkach. Teraz jestem po leczeniu w kierunku immunologicznym i wszystko jest w porządku. Pierwszy raz nie mam krwiaków w ciazy, wiec od samego początku jest inaczej. Mam nadzieje, ze teraz się uda. Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny tutaj.

Czy jest jakas prywatna grupa?? Myśle, ze łatwiej byłoby wtedy pisać z większymi szczegółami:)
Trzymam kciuki za ciebie też ✊
 
Hej. Podczytuje Was od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz mam odwagę się przywitać. Termin mam na 3
Lutego. Widziałam już serduszko;) Jestem po kilku poronieniach po wcześniejszym zobaczeniu serduszka. Zawsze byłam obstawiona lekami ( wlewy, zastrzyki; clexane, prolutex), sterydy w różnych dawkach. Teraz jestem po leczeniu w kierunku immunologicznym i wszystko jest w porządku. Pierwszy raz nie mam krwiaków w ciazy, wiec od samego początku jest inaczej. Mam nadzieje, ze teraz się uda. Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny tutaj.

Czy jest jakas prywatna grupa?? Myśle, ze łatwiej byłoby wtedy pisać z większymi szczegółami:)
Witamy,
Nie ma jeszcze grupy prywatnej... ale to raczej dobrze bo mogą się jeszcze pojawić dziewczyny z terminami na koniec lutego ☺️
 
No właśnie nie wiem jakim cudem się tu znalazłam jak jestem na grupie styczniowych mamusiek termin mam na 2 stycznia i coś mi nie zgrała ilość komentarzy 🤣 trzymajcie się cieplo kobietki uciekam do swojej grupy 🥰🥰
 
reklama
Cieszę się że ta grupa ma coraz więcej osób ❤️ oby się tylko powiększała ❤️
tak, też tak mam. Ciągle stres 😭
Dziewczyny ja sobie teraz to próbuje tłumaczyć że macica się rozciąga , bo wczoraj jak dostałam plamienia i miałam takie kłucie to byłam przekonana że po wszystkim. Teraz te bóle są trochę mniejsze ale na początku dosłownie tak jak na okres … z drugiej strony może dobrze że takie cos się czuję , zachodzą zmiany.
 
Do góry