reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

W którym dniu byłyście na pierwszej wizycie u ginekologa ?
Umówiłam się prywatnie na środę, będzie tc. 5+1. Zastanawiam się czy nie za wcześnie, ale jestem tak ciekawa...
 
reklama
W którym dniu byłyście na pierwszej wizycie u ginekologa ?
Umówiłam się prywatnie na środę, będzie tc. 5+1. Zastanawiam się czy nie za wcześnie, ale jestem tak ciekawa...
Ja na pierwszej wizycie byłam 5+2 tc. , był widoczny już pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🙈
 
W którym dniu byłyście na pierwszej wizycie u ginekologa ?
Umówiłam się prywatnie na środę, będzie tc. 5+1. Zastanawiam się czy nie za wcześnie, ale jestem tak ciekawa...
Idź sobie :) I te badanie będzie także dowodem do umówienia się na wizytę :)
Nie dziwię się ze jesteś ciekawa. Trzymam kciuki za Ciebie! ❤️
 
Hej dziewczyny witam się z Wami Wszystkimi🙂 mam do Was pytanie ostatnia miesiączkę miałam 14.05 pierwszy test robiłam 12.06 i dwie kreseczki drugi robiłam dziś i ponownie dwie kreseczki😍 jestem po dwóch poronieniach jedno w7tc nie znana przyczyna drugie 8tc pusty pęcherzyk. Bardzo się boje dziś robiłam beta hcg i wynik 441.00mlU/ml
Ale niestety dziś okazało się że mam ospę i cholernie się boje czy wszystko będzie dobrze czy ta beta jest ok nie za niska i czy ospa zawsze kończy się czarnym scenariuszem na początku ciąży 😭😩
 
Hej dziewczyny witam się z Wami Wszystkimi🙂 mam do Was pytanie ostatnia miesiączkę miałam 14.05 pierwszy test robiłam 12.06 i dwie kreseczki drugi robiłam dziś i ponownie dwie kreseczki😍 jestem po dwóch poronieniach jedno w7tc nie znana przyczyna drugie 8tc pusty pęcherzyk. Bardzo się boje dziś robiłam beta hcg i wynik 441.00mlU/ml
Ale niestety dziś okazało się że mam ospę i cholernie się boje czy wszystko będzie dobrze czy ta beta jest ok nie za niska i czy ospa zawsze kończy się czarnym scenariuszem na początku ciąży 😭😩
Ciężko powiedzieć czy wynik beta hcg jest dobry musisz zrobić drugi po 48h i porównać przyrost...
Co do ospy - nie mam pojęcia jak wpływa.
 
Ja się melduję że mamy serduszko ❤️
 

Załączniki

  • IMG_4639.jpeg
    IMG_4639.jpeg
    177,8 KB · Wyświetleń: 64
Hej dziewczyny witam się z Wami Wszystkimi🙂 mam do Was pytanie ostatnia miesiączkę miałam 14.05 pierwszy test robiłam 12.06 i dwie kreseczki drugi robiłam dziś i ponownie dwie kreseczki😍 jestem po dwóch poronieniach jedno w7tc nie znana przyczyna drugie 8tc pusty pęcherzyk. Bardzo się boje dziś robiłam beta hcg i wynik 441.00mlU/ml
Ale niestety dziś okazało się że mam ospę i cholernie się boje czy wszystko będzie dobrze czy ta beta jest ok nie za niska i czy ospa zawsze kończy się czarnym scenariuszem na początku ciąży 😭😩

Ciężko powiedzieć czy wynik beta hcg jest dobry musisz zrobić drugi po 48h i porównać przyrost...
Co do ospy - nie mam pojęcia jak wpływa.
Według aplikacji w tel z ostatniej miesiączki mam 4tyg 6dni a Pani jaka miała betę w tym czasie mniej więcej bo boje się czy nie jest za niska
 
Cześć dziewczyny! Nieśmiało zgłaszam się do grupy :) jestem po 1 poronieniu w 7 tygodniu. Aktualnie, ciężko policzyć ale ok. 5-6w. Ten cykl baaaaardzo mi się przedłużył i pomieszał, a kiedy poszłam do lekarza po duphaston na wywołanie (wszystkie testy negatywne), okazało się, że jestem w ciąży :) jadę na akard+ heparyna. Jak się czujecie?
 
Według aplikacji w tel z ostatniej miesiączki mam 4tyg 6dni a Pani jaka miała betę w tym czasie mniej więcej bo boje się czy nie jest za niska
Ja 12.06 miałam 104.7 a 14.06 miałam 321.6
Później już nie sprawdzałam
Według aplikacji dziś mam 4tyg 6dni praktycznie identycznie 😅
 
reklama
Cześć dziewczyny! Nieśmiało zgłaszam się do grupy :) jestem po 1 poronieniu w 7 tygodniu. Aktualnie, ciężko policzyć ale ok. 5-6w. Ten cykl baaaaardzo mi się przedłużył i pomieszał, a kiedy poszłam do lekarza po duphaston na wywołanie (wszystkie testy negatywne), okazało się, że jestem w ciąży :) jadę na akard+ heparyna. Jak się czujecie?
Witamy 😊
 
Do góry