reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
Też jestem z Krakowa i też zastanawiam się nad Szpitalem Uniwersyteckim 😌.

Wczoraj miałam wizytę kontrolną, z dzidziusiem wszystko ok, wreszcie usłyszałam jak bije serduszko, zapamiętam ten moment zawsze 🥹
Przesunął mi się termin porodu o kilka dni, teraz mam na walentynki ☺️ (8+5).
Ja też jestem z Krakowa. Rodziłam prawie 5 lat temu w Uniwersyteckim na Kopernika i tym razem też mam zamiar tam rodzic.
Ostatnio wylądowałam na IP z mocnym krwawieniem. Na szczęście serduszko naldal bije. W czwartek mam wizytę kontrolną i jeśli wszystko będzie ok, to będę chciała dołączyć do wątku zamkniętego.
 
Ja się boje co to będzie bo moja córka nie chce słyszeć o rodzeństwie 🙈 nawet książeczki, które maja małe dzidziusie każe mi odkładać 🙈
U nas było to samo. Moje dzieci duże ale już, od dawna nie chciały słyszeć o rodzeństwie. Od kilku miesięcy ich przygotowywaliśmy, że może jednak być. Jak im powiedzieliśmy to syn w sumie na spokojnie to przyjął, a córka 3 minuty płakała a potem zaczęła wymyślać imiona 🤣
 
reklama
Ja od owulacji biorę Neoparin, to prawie to samo tylko te moje mają chyba jeszcze bardziej tępe igły 🥴 Ja przed zastrzykiem chłodzę sobie miejsce, wkuwam się bardzo powoli i potem powoli wyjmuję igłę, czasem zrobi mi się mała kulka w miejscu wkłucia ale po jakimś czasie znika, siniaków miałam do tej pory ze dwa-trzy, a jeszcze biorę acard
 
Do góry