reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Hej dziewczyny. Jak wasze samopoczucie w taki upał? Jak dajecie radę? Co jecie w taki gorąc?
Ja dziś akurat jeszcze dzień wolny , więc głównie leżę. Mamy w domu klimatyzację która mnie ratuje… dziś miałam taką zachciankę na zupkę chińską że zjadłam ją po czym było mi tak słono że zjadłam ćwiartkę arbuza 😂😂😂 moje smaki są po prostu tak dziwne że aż sama się sobie dziwię jak coś mogę z taką ochotą jeść xD przynajmniej w taki upał nie mam problemu z wodą bo ja piję na okrągło
 
reklama
Hej dziewczyny. Jak wasze samopoczucie w taki upał? Jak dajecie radę? Co jecie w taki gorąc?
Bylam na spacerku ale usiadłam na ławeczkę, duszno , a teraz burza się zaczęła, najgorzej że ja mam mdlosci a w upały nie mam apetytu, a jak nie jem to mam gorsze mdłości, więc ciężko 😂 a Ty jak się czujesz?
 
Bylam na spacerku ale usiadłam na ławeczkę, duszno , a teraz burza się zaczęła, najgorzej że ja mam mdlosci a w upały nie mam apetytu, a jak nie jem to mam gorsze mdłości, więc ciężko 😂 a Ty jak się czujesz?
Mdłosci lekkie czy turbo? 🤣 Ja nie mam w ogóle apetytu, np. Dzisiaj zjadłam kilka gryzów pizzerki i pół miseczki rosołu... Ja mam lekkie mdłosci i to rzadko w ciągu dnia na szczęście ale coś czuję że jeszcze wszystko przede mną.... A gdzie taka burza teraz?
 
Już po wizycie u lekarza. Wg usg kropka jest młodsza niż wynika z usg, co było do przewidzenia z moim cyklem (6t 5d). Jest bijące serduszko. Następna wizyta za 2 tygodnie, jak zrobię listę badań. Bez problemu mogę w tym samym miejscu zrobić darmowe usg prenatalne i pappa, co mnie cieszy, bo ominie mnie przychodnia na nfz, w której są chore czasy oczekiwania i kolejki.
 
Kurczę, ja dziś dostałam opryszczkę w nosie… trochę się stresuję. Lekarz od razu zadzwonił i powiedział, żeby jutro przyjść o 19 bo musi sprawdzić serce dziecka. Dostałam heviran na receptę plus maści. Dziewczyny, miałyście opryszczkę w ciąży? To nie jest moja pierwsza, ale wiem że i tak może być niebezpieczna :(
 
reklama
Mdłosci lekkie czy turbo? 🤣 Ja nie mam w ogóle apetytu, np. Dzisiaj zjadłam kilka gryzów pizzerki i pół miseczki rosołu... Ja mam lekkie mdłosci i to rzadko w ciągu dnia na szczęście ale coś czuję że jeszcze wszystko przede mną.... A gdzie taka burza teraz?
Ja jestem z Gdańska ♡ też jadłam pizzę , apetyt u mnie okropny, nie mogę patrzeć na niektóre rzeczy, a mdlosci mam takie że aż słabo mi się robi, czytałam że to od stężenia bety i niestety jestem super wrażliwa... hehehe oby Cię ominęło!
 
Do góry