reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Rano pisałam że jest w miarę ok, a później pół dnia odsypiałam dwie nocki, średnio się czuję. Mam nadzieję że to szybko minie.
 
reklama
Hej ja za niecały miesiąc mam swój ślub [emoji85]
Będę wtedy na przełomie 14-15 tygodnia.
W poprzedniej ciąży byłam na weselu w 7tyg i bardzo mnie ciągnęło podbrzusze i bałam sie tańczyć ale zupełnie niepotrzebnie, ginka później mnie uspokoiła że na pewno nie zaszkodziło by to dziecku.
Tym razem zamierzam trochę poszaleć (oczywiście w granicach rozsądku) w końcu to będzie nasz dzień. Wogóle w tej ciąży podchodzę do wszystkiego bardziej na luzie, jeżdżę z synkiem rowerem i ogólnie mam mniej czarnych myśli. Jeśli lekarz nie zalecił Ci z jakichś powodów oszczędnego trybu życia to spokojnie możesz się pobawić na weselu.
Ja rowniez na swoim sie wytańczyłam a bylam jakos 23 tydzień.. Tancowalam do 5 rano😄 gdzie dzien wcześniej nie moglam sie ruszyc tak sie zle czulam i bylam wymęczona tymi przygotowaniami😆 a tu proszę jak dobrze sie bawilam.
( na początku drogi mialam krwawienia i epizod w szpitalu)
Myślę ze robić na tyle na ile Czujemy sie na silach:)

Trzymam kciuki za wizyty:)
 
tez bym chciała dołączyć do zamkniętego wątku 😉

A tak w ogóle to cześć Wam i pozdrawiam gorąco znad Bałtyku ☀️🌊

Przez ostatnie trzy dni nie miałam czasu na forum i mam ze 30 stron do nadrobienia 🙈 ale spoko, dam radę 💪🏻
 
reklama
Do góry