reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Proszę jeszcze mnie dopisać :) Witałam się, ale narazie mniej aktywnie - 1 trymestr mnie pokonał :)
 
Samopoczucie okropne 🤮 🤮 🤮 🤮 zaparcia, mdlosci i potworne zmeczenie no ale progesterin wysoki przy blizniakach i mamy winowajce :) czekam az to wszystko minie :) na pokładzie roczna dziewczynka wiec na dobra sprawe nawet nie ma kiedy poleżec i odpoczać :( też Ci juz tak brzuch wywaliło? Ja dopiero 9+4 ale ciązy juz nie jestem w stanie ukryc
Widzę że podobnie przechodzimy bo u mnie podobnie sytuacja wygląda także mdłości , zaparcia zmęczenie takie że hej....i córka 2,5 wulkan energii który mi ucieka i muszę wręcz za nią biegać nawet koło domu a zwłaszcza jak popada deszcz jak teraz bo ona musi jak świnka Peppa w kałużach z błotkiem skakać....eh😂 12+0 dziś a jutro 7rano prenatalne także jeszcze stresik do tego wszystkiego....😬😉
 
Ja nie mam alergii, przyłożyłam ocet, wyjęłam żądło i było ok.
Jeśli wyjęłaś żądło do pszczoła. Mnie pierwszy raz użądliła w ramię jak byłam dzieckiem. Dziadek natychmiast wyjął żądło i wyssał jad. Miałam długo opuchliznę ale nic poza tym. Rodzice też nie zareagowali panicznie. Przez to nie wiedziałam że może coś mi być. Drugi raz właśnie w lutym. Jak na złość w dole pleców, mąż dopiero po 7 minutach przybiegł i wyjął żądło bo ja nie miałam jak. Nie dał rady wyssać jadu więc dlatego pewnie tak się skończyło. Dlatego wcześniej nie wiedziałam że powinnam uważać na pszczoły. Też przykładałam octem ale nic nie pomogło 😢 Ważne, że teraz się udało i może donoszę ciążę. Ale mocno się pilnuję. Jutro wizyta, mam nadzieję że wszystko dobrze.
 
Dajcie spokój. U mnie juz z rana widac A potem jak sie najem to juz ciężko wciągnąć 🤣🤣🤣 raczej plaska jestem ogólnie haha wiec w pl za tydzień ciężko będzie to ukryc6:/. Od razu wywęszą ze. Cos sie zadziało lol
O dobrze wiedzieć, tego nie wyczytałam. Mnie trochę one martwią. Nie są brązowe ale są żółte i na wkładce jest tego sporo.
A ty nie bierzesz dopochwowo? No to Przecież ten czopek wylatuje po części temu zapewne masz tez Tego Wiecej a żółte sie mogą zdarzać.. Przynajmniej czesto miewalam w ciazach bez zadnej infekcji ( wiadomo. KazDy jest inny) . Tyle ze później. Teraz na razie to jak rzadsze mleczko. Sorry za zoobrazowanie lol
 
Dajcie spokój. U mnie juz z rana widac A potem jak sie najem to juz ciężko wciągnąć 🤣🤣🤣 raczej plaska jestem ogólnie haha wiec w pl za tydzień ciężko będzie to ukryc6:/. Od razu wywęszą ze. Cos sie zadziało lol

A ty nie bierzesz dopochwowo? No to Przecież ten czopek wylatuje po części temu zapewne masz tez Tego Wiecej a żółte sie mogą zdarzać.. Przynajmniej czesto miewalam w ciazach bez zadnej infekcji ( wiadomo. KazDy jest inny) . Tyle ze później. Teraz na razie to jak rzadsze mleczko. Sorry za zoobrazowanie lol
Nie, nie ja biorę duphaston
 
Samopoczucie okropne 🤮 🤮 🤮

Widzę że podobnie przechodzimy bo u mnie podobnie sytuacja wygląda także mdłości , zaparcia zmęczenie takie że hej....i córka 2,5 wulkan energii który mi ucieka i muszę wręcz za nią biegać nawet koło domu a zwłaszcza jak popada deszcz jak teraz bo ona musi jak świnka Peppa w kałużach z błotkiem skakać....eh😂 12+0 dziś a jutro 7rano prenatalne także jeszcze stresik do tego wszystkiego....😬😉
Trzymamy kciuki, i czekamy na relacje! 😍
 
reklama
Hej ja za niecały miesiąc mam swój ślub [emoji85]
Będę wtedy na przełomie 14-15 tygodnia.
W poprzedniej ciąży byłam na weselu w 7tyg i bardzo mnie ciągnęło podbrzusze i bałam sie tańczyć ale zupełnie niepotrzebnie, ginka później mnie uspokoiła że na pewno nie zaszkodziło by to dziecku.
Tym razem zamierzam trochę poszaleć (oczywiście w granicach rozsądku) w końcu to będzie nasz dzień. Wogóle w tej ciąży podchodzę do wszystkiego bardziej na luzie, jeżdżę z synkiem rowerem i ogólnie mam mniej czarnych myśli. Jeśli lekarz nie zalecił Ci z jakichś powodów oszczędnego trybu życia to spokojnie możesz się pobawić na weselu.
Dziewczyny idziemy na wesele jak będę w 17 tyg ciąży. Myślicie, że mogę normalnie tańczyć trochę się pobawić powyglupiac i takie tam? [emoji3]
 
Do góry