reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Ja po wizycie. Wszystko dobrze 😁 i nawet pozwolił mi nagrywać usg dla męża, a teraz to i ja co chwilę oglądam 😊 jestem tak zakręcona w ciąży, że cały czas myślałam, że jestem w 9+6 a to już 11+0, o jeden dzień więcej znowu mi pokazało i termin na 7 lutego. Teraz muszę ochłonąć. Zdjęcie nie tak spektakularne jak myślałam, i króciutkie usg. On nie chce długo naświetlać.
Gratuluje serdecznie.
 
Ja po wizycie. Wszystko dobrze 😁 i nawet pozwolił mi nagrywać usg dla męża, a teraz to i ja co chwilę oglądam 😊 jestem tak zakręcona w ciąży, że cały czas myślałam, że jestem w 9+6 a to już 11+0, o jeden dzień więcej znowu mi pokazało i termin na 7 lutego. Teraz muszę ochłonąć. Zdjęcie nie tak spektakularne jak myślałam, i króciutkie usg. On nie chce długo naświetlać.
Piękne 4 cm szczęścia 😊
 
Ja po wizycie. Wszystko dobrze 😁 i nawet pozwolił mi nagrywać usg dla męża, a teraz to i ja co chwilę oglądam 😊 jestem tak zakręcona w ciąży, że cały czas myślałam, że jestem w 9+6 a to już 11+0, o jeden dzień więcej znowu mi pokazało i termin na 7 lutego. Teraz muszę ochłonąć. Zdjęcie nie tak spektakularne jak myślałam, i króciutkie usg. On nie chce długo naświetlać.
To dokładnie masz ten sam termin co ja 😅
 
Ja po wizycie. Wszystko dobrze 😁 i nawet pozwolił mi nagrywać usg dla męża, a teraz to i ja co chwilę oglądam 😊 jestem tak zakręcona w ciąży, że cały czas myślałam, że jestem w 9+6 a to już 11+0, o jeden dzień więcej znowu mi pokazało i termin na 7 lutego. Teraz muszę ochłonąć. Zdjęcie nie tak spektakularne jak myślałam, i króciutkie usg. On nie chce długo naświetlać.
Cieszę się że wszystko dobrze 😁 na pewno cudny dzień Ci czeka. Podejrzewam, że wy dziewczyny też tak macie że po USG, jak się w końcu zobaczy że wszystko w porządku to człowiek taki spokojniejszy na chwilę, radosny😉 Mnie po USG wszystko cieszylo, dzień był zupełnie inny😂
27 mam genetyczne i już nie mogę się doczekać!
Dzisiaj wracam do pracy i szczerze mówiąc okropnie mi się nie chce. Choć plus taki że córka tęskni za przedszkolem więc przynajmniej ona szczęśliwa. Chodzi do przedszkola w którym ja pracuje więc jak ja mam wolne, to ona zwykle też.
W sierpniu mam jeszcze trochę wolnego więc będę skreślać😑
Miłego dnia dla Was ♥️
 
Witam sie z rana. Ja jakoś nie moge zastartować jakoś z jedzeniem, pół skibki chleba więcej nie da się zjeść, bo wszystko mi się zbiera. Za półtora tygodnia wizyta i mam nadzieję że nie będzie za późno żeby na prenatalne sie zapisać.
 
Dziewczyny, ja już po wizycie, wszystko dobrze, dzidziuś ma 4,5cm i Wam ładnie macha 😍 cukier i wszystkie inne badania bardzo dobrze, natomiast ciśnienie 138/80 więc zalecenie mierzenia w domu. Ale myślę, że to jednak stres podczas wizyty zrobił swoje 😊
 

Załączniki

  • 16266864088858642325223032019784.jpg
    16266864088858642325223032019784.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 74
reklama
My po prenatalnych wszystko według USG jest prawidłowo😊wyniki z krwi za tydzień. Doktor powiedział że za wcześnie na płeć itd tak mi gada że mój lekarz za parę tyg powinien już widzieć i gada tak i gada a za chwilę mi mówi na moje oko jnedno to dziewczynka a drugie to albo będzie parka albo dwie dziewczynki hehe🤭😂 według prenatalnych termin na 30stycznia.
IMG_20210719_105610.jpg
IMG_20210719_105623.jpg
IMG_20210719_105632.jpg
 
Do góry