reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2022

Moja druga ciąża 8 miesięcy od porodu, mam syna z października 2020, mam 29 lat. Teraz aby do pierwszej wizyty.
Ja już nie czytam dziś nic bo wszystko przekręcam 😊 myślałam że dziś
U mnie niestety tego co na zdjęciach nie da się oszukać, no ale może racja. Może z tymi wynikami powinnam pójść do innego lekarza. Czuję się mega rozbita. Nie wiem co mam zrobić, najchętniej to bym usiadła i płakała
Kochana głowa do gory będzie dobrze 😊 jeżeli ma Cie to uspokoić to skonsultuj z innym lekarzem
 
reklama
Proszę poradzicie mi. Biorę luteinę dopochwowo i niestety ona wypływając w dzień podrażnia mi skore. Co mogę zrobić bo to swędzi i piecze
 
Ja już nie czytam dziś nic bo wszystko przekręcam 😊 myślałam że dziś
Kochana głowa do gory będzie dobrze 😊 jeżeli ma Cie to uspokoić to skonsultuj z innym lekarzem
Myślę, że inny lekarz nie stwiedzi nagle prawidłowej ciąży, ale może będzie chociaż wiedział o co chodzi...
 
Mam nadzieję że poprostu najsilniejszy wykosił pozostałe towarzystwo i będzie wszystko dobrze, bardzo bym chciała żeby się udało. Cieszę się że u Ciebie skończyło się to dobrze :-) no to chociaż masz pewność że lekarz z doświadczeniem;-) bo lekarz który mówi że pierwszy raz w życiu widzi coś takiego raczej nie napawa optymizmem
Musi być dobrze. A jak mówisz, że lekarz pierwszy raz coś takiego widzi idź tym bardziej do innego
Ja już nie czytam dziś nic bo wszystko przekręcam [emoji4] myślałam że dziś
Kochana głowa do gory będzie dobrze [emoji4] jeżeli ma Cie to uspokoić to skonsultuj z innym lekarzem
Nie niestety, wizyta dopiero 15 lipca pierwsza
Myślę, że inny lekarz nie stwiedzi nagle prawidłowej ciąży, ale może będzie chociaż wiedział o co chodzi...
Raczej nic nowego nie stwierdzi, ale może będzie bardziej doświadczony i miał już podobne przypadki. A skąd jesteś?
 
Proszę poradzicie mi. Biorę luteinę dopochwowo i niestety ona wypływając w dzień podrażnia mi skore. Co mogę zrobić bo to swędzi i piecze
Luteina często prowadzi do infekcji. Musisz bardzo uważać. Co chwila zmieniaj wkładki, możesz też stosować probiotyki dopochwowe (zapytaj w aptece żebys dostała takie które mogą kobiety w ciąży). A jak to nie pomoże to są też inne progesterony na rynku. Powiedz lekarzowi o podraznieniach i może zmieni lek (teraz nawet wystarczy napisać smsa i możesz dostać e receptę bez problemu) . Mnie luteina uczula i mam dopochwowo progesteron besins. Ale go można też doustnie brać. I przy okazji jak jesteś w domku to wietrz się tam na dole 😉 luźna sukienka i bez majtek. Mówię Ci to najlepszy sposób uniknięcia infekcji 🙂
 
Kciuki za wizyty dziewczyny.
Ja wczoraj mialam takie odruchy wymiotne i bylo mi tak zle ze pracowac ciężko i wylądowałam w łóżku także wyspałam sie chociaż.
Powinnam wiecej spac ale jak :(
 
reklama
Kciuki za wizyty dziewczyny.
Ja wczoraj mialam takie odruchy wymiotne i bylo mi tak zle ze pracowac ciężko i wylądowałam w łóżku także wyspałam sie chociaż.
Powinnam wiecej spac ale jak :(
Ja doszłam do wniosku że mi się stało to co się stało tzn że wylądowałam w szpitalu właśnie też między innymi z przemęczenia, od czwartku bolało mnie podbrzusze codziennie coraz mocniej, myślę że ten skok z drzewa też miał duzy wpływ na krwotok. Teraz jak przeleżałam całe cztery dni już mnie nie boli podbrzusze i czuję się dużo lepiej. Dzisiaj mnie wypuszczają, jeszcze poprosiłam lekarza na obchodzie o USG i bez problemu się zgodził, także jeszcze dziś zobaczę moja dzidzie
 
Do góry