reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja doszłam do wniosku że mi się stało to co się stało tzn że wylądowałam w szpitalu właśnie też między innymi z przemęczenia, od czwartku bolało mnie podbrzusze codziennie coraz mocniej, myślę że ten skok z drzewa też miał duzy wpływ na krwotok. Teraz jak przeleżałam całe cztery dni już mnie nie boli podbrzusze i czuję się dużo lepiej. Dzisiaj mnie wypuszczają, jeszcze poprosiłam lekarza na obchodzie o USG i bez problemu się zgodził, także jeszcze dziś zobaczę moja dzidzie
Tak. Czuję całą sobą że w ciąży 5h snu w nocy i 1h drzemki w dzien to zdecydowanie za mało 😢
Pn. Wt. Sr. Jeszcze jakoś jest ok ale co tydzień czwartek ciężko a piątek czuję sie jak flaki
Dobrze ze Chociaż mogę jesc normalnie

dzidzia napewno urosła :)
To w planach zwolnienie tempa?

U mnie dzis 8tydzien
 
reklama
Proszę poradzicie mi. Biorę luteinę dopochwowo i niestety ona wypływając w dzień podrażnia mi skore. Co mogę zrobić bo to swędzi i piecze
Miałam tak samo i to była infekcja grzybicza niestety. Dostałam globulki dopochwowe na to i zmienił mi na duphaston.
 
cześć dziewczyny, miłego dnia [emoji847]

ja właśnie wstałam i jedyne o czym myślę, to śniadanie [emoji1786] tak mi w brzuchy burczy jak nigdy haha
także zaraz zabieram się za przygotowanie czegoś
te tabletki przeciwwymiotne mają u mnie jeden skutek uboczy- bardzo, ale to bardzo chce mi się spać,, wczoraj pczy zamykały mi się już koło 19, ale przetrzymałam do 22, żeby nie wstawać czasem w środku nocy [emoji2]

trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji110][emoji110][emoji847]
 
Musi być dobrze. A jak mówisz, że lekarz pierwszy raz coś takiego widzi idź tym bardziej do innego Nie niestety, wizyta dopiero 15 lipca pierwszaRaczej nic nowego nie stwierdzi, ale może będzie bardziej doświadczony i miał już podobne przypadki. A skąd jesteś?
Chcę się wybrać do lekarza który wcześniej prowadził moją ciążę. Tylko czekam aż uaktywni się mój pakiet medyczny. Jestem z Warszawy. Może masz jakiegoś dobrego lekarza do polecenia?
 
Tak. Czuję całą sobą że w ciąży 5h snu w nocy i 1h drzemki w dzien to zdecydowanie za mało 😢
Pn. Wt. Sr. Jeszcze jakoś jest ok ale co tydzień czwartek ciężko a piątek czuję sie jak flaki
Dobrze ze Chociaż mogę jesc normalnie

dzidzia napewno urosła :)
To w planach zwolnienie tempa?

U mnie dzis 8tydzien
Tak, mam jak najwięcej lezec i odpoczywac. U mnie dzisiaj 2,19cm i dokładnie tyle samo z OM jak i USG czyli 8t6d i wszystko w porządku, i słyszałam serduszko😁 warunkowo puścił mnie lekarz do domu bo jeszcze mam wydzielinę podbiegnieta krwią.
 
Miałam tak samo i to była infekcja grzybicza niestety. Dostałam globulki dopochwowe na to i zmienił mi na duphaston.
A próbowaliście nasiadowek w korze dębu albo w nadmanganianie potasu? Obie rzeczy do dostania w aptece. Ja sobie bardzo to chwałę przy infekcjach pęcherza jak i infekcjach intymnych. Szybko mi przechodzi
 
reklama
U Was dziś też taki żar dziewczyny? 🥵 w małopolsce tragedia, aż mi się normalnie płakać chce bo w domu wysiedzieć się nie da, cały dzień zamknięte okna + rolety żeby się nie nagrzewało, a posiedzi człowiek chwile w pokoju i zaraz jest jak w piekarniku 😭 nie mówiąc o jakiejkolwiek pracy w domu, na nic siły nie ma. A do tej pory power mnie nie opuszczał. Całe szczęście, że na końcówce ciąży będziemy w zimie- nie wyobrażam sobie być w końcówce ciąży na takiej pogodzie 🥵
 
Do góry