reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Dziewczyny u mnie 8+1. Dzidzia 1,5 cm.
serduszko 167 uderzeń ;) popłakałam się na wizycie.
Termin 19.02❤️🙏
 

Załączniki

  • 4D996C93-1093-45C8-91B9-9F0DFAFF9676.jpeg
    4D996C93-1093-45C8-91B9-9F0DFAFF9676.jpeg
    514,6 KB · Wyświetleń: 89
Ostatnia edycja:
U Was dziś też taki żar dziewczyny? 🥵 w małopolsce tragedia, aż mi się normalnie płakać chce bo w domu wysiedzieć się nie da, cały dzień zamknięte okna + rolety żeby się nie nagrzewało, a posiedzi człowiek chwile w pokoju i zaraz jest jak w piekarniku 😭 nie mówiąc o jakiejkolwiek pracy w domu, na nic siły nie ma. A do tej pory power mnie nie opuszczał. Całe szczęście, że na końcówce ciąży będziemy w zimie- nie wyobrażam sobie być w końcówce ciąży na takiej pogodzie 🥵
Oj tak. Ciężko. w dwoch ciążach w wakacje ok 24tydzien ciąży to nic Tylko lezec w domu albow w wodzie ale i tak lepiej bez tych mdłości i uczucia kaca z rana .. Przy końcówce juz lepiej bo chłodniej właśnie
Dziewczyny u mnie 8+1. Dzidzia 1,5 cm.
serduszko 167 uderzeń ;) popłakałam się na wizycie.
Termin 19.02
Wspaniale :)
 
Witam się i ja 😊 Dopiero dziś założyłam konto, choć czytam Was już od kilku tygodni. Dobrze się Was czyta i wspaniale będzie zostać w Waszym gronie do lutego 😀
U mnie to pierwsza ciąża, długo wystarana, dziś mam 8+0, czyli termin około 21.02.2022.
Gratuluję wszystkim szczęśliwych i wzruszających wizyt ❤💚💛 A czekającym na wizyty - życzę samych właśnie takich wizyt 😊🍀
 
Hej. Przyjmiecie do grupy kolejną mamuśkę? ;)
Rozgosc się 😊
Witam się i ja 😊 Dopiero dziś założyłam konto, choć czytam Was już od kilku tygodni. Dobrze się Was czyta i wspaniale będzie zostać w Waszym gronie do lutego 😀
U mnie to pierwsza ciąża, długo wystarana, dziś mam 8+0, czyli termin około 21.02.2022.
Gratuluję wszystkim szczęśliwych i wzruszających wizyt ❤💚💛 A czekającym na wizyty - życzę samych właśnie takich wizyt 😊🍀
Super 😊 spędzimy miło czas do lutego
 
Hej, dostałam dzisiaj pismo od położnej, wizytę z nią mam na 19 lipca, a usg w 12 tygodniu czyli 6 sierpnia xd. Dalej ciągnie, i kluje, ale trzeba się przyzwyczaić. Mam już 4 letniego syna ale i tak czuje się jakbym była w ciazy po raz pierwszy :D witamy nowe dziewczyny
 
reklama
Hej, dostałam dzisiaj pismo od położnej, wizytę z nią mam na 19 lipca, a usg w 12 tygodniu czyli 6 sierpnia xd. Dalej ciągnie, i kluje, ale trzeba się przyzwyczaić. Mam już 4 letniego syna ale i tak czuje się jakbym była w ciazy po raz pierwszy :D witamy nowe dziewczyny
Ja rowniez bede miec wizytę z midwife 19 a usg mam na 9 sierpnia:)
 
Do góry