reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2022

Miałam podobnie w pierwszej ciąży, lekarz mnie tylko niepotrzebnie nastraszył, szybko zmieniłam lekarza i dotrwaliśmy razem do porodu.
U mnie niestety tego co na zdjęciach nie da się oszukać, no ale może racja. Może z tymi wynikami powinnam pójść do innego lekarza. Czuję się mega rozbita. Nie wiem co mam zrobić, najchętniej to bym usiadła i płakała
 
reklama
@Sojka jedyne co możesz teraz zrobić to denerwować się jak najmniej. Stres na pewno nie pomoże. Wiem że ciężko tak się po prostu uspokoić, ale nic innego nie zostaje. Na początku też się stresowałam i teraz się zastanawiam po co to było 🙃
 
U mnie niestety tego co na zdjęciach nie da się oszukać, no ale może racja. Może z tymi wynikami powinnam pójść do innego lekarza. Czuję się mega rozbita. Nie wiem co mam zrobić, najchętniej to bym usiadła i płakała
Wybacz, ale pewnie pisałaś co się stało, ja czytam ale jeszcze nie kojarze. Ja zmieniłam lekarza i to była najlepsza decyzja. Może warto skonsultować z innym i się nie denerwować?
 
@Sojka jedyne co możesz teraz zrobić to denerwować się jak najmniej. Stres na pewno nie pomoże. Wiem że ciężko tak się po prostu uspokoić, ale nic innego nie zostaje. Na początku też się stresowałam i teraz się zastanawiam po co to było 🙃
Dzięki za dobre słowo ♥️. Wiem że nie powinnam się denerwować, nie mam na to wpływu. Liczę na to że te powstałe przegrody i dwa obumarłe zarodki nie wpłyną na rozwój tego żywego i że jednak nie są że sobą połączone co sugerował lekarz...
 
Wybacz, ale pewnie pisałaś co się stało, ja czytam ale jeszcze nie kojarze. Ja zmieniłam lekarza i to była najlepsza decyzja. Może warto skonsultować z innym i się nie denerwować?
Spoko, tyle jest nas tutaj że ciężko zapamiętać każdy przypadek. Na USG wyszły 3 zarodki z czego jeden a akcją serca, ale lekarz zastanawiał się czy nie jest połączony z jednym z obumarłych. Mam we wtorek powtórzyć USG i może faktycznie pójdę wtedy do lekarza który prowadził moją pierwszą ciążę, poproszę go o konsultację, chociaż nie wiadomo czy jeszcze będzie co konsultować
 
Spoko, tyle jest nas tutaj że ciężko zapamiętać każdy przypadek. Na USG wyszły 3 zarodki z czego jeden a akcją serca, ale lekarz zastanawiał się czy nie jest połączony z jednym z obumarłych. Mam we wtorek powtórzyć USG i może faktycznie pójdę wtedy do lekarza który prowadził moją pierwszą ciążę, poproszę go o konsultację, chociaż nie wiadomo czy jeszcze będzie co konsultować
O kurcze. Może faktycznie warto się przejść do innego. Mi lekarz pamiętam stwierdził puste jajo płodowe usg przez brzuch w 8tc, 2 dni później poszłam do mojej aktualnej lekarki i zdrowiutka ciąża, teraz maluch 8 miesięcy właśnie zasypia [emoji2] z drugą ciążą też do niej idę a co najciekawsze i może najśmieszniejsze moja teściowa ponad 40 lat temu chodziła do niej ze starszymi dziećmi jak w ciąży była i ponad 30 lat temu jak z moim mężem była w ciąży [emoji16]
 
U mnie też dziewczyny bez zmian. Jutro po pracy od razu jedziemy do rodziców i w sobotę idziemy na wesele. Ale powiem Wam że wieczorami mam czasami takie mdłości że jak usiądę przy zastawionym stołem to mam nadzieję że nie puszczę pawia ..
Chociaż dziś np robiłam wyniki tarczycy i nie wzięłam rano suplementów i chyba lepiej się czułam więc może ten jeden dzień ich po prostu nie wezmę.
Trzymam kciuki za Was.
 
reklama
O kurcze. Może faktycznie warto się przejść do innego. Mi lekarz pamiętam stwierdził puste jajo płodowe usg przez brzuch w 8tc, 2 dni później poszłam do mojej aktualnej lekarki i zdrowiutka ciąża, teraz maluch 8 miesięcy właśnie zasypia [emoji2] z drugą ciążą też do niej idę a co najciekawsze i może najśmieszniejsze moja teściowa ponad 40 lat temu chodziła do niej ze starszymi dziećmi jak w ciąży była i ponad 30 lat temu jak z moim mężem była w ciąży [emoji16]
Mam nadzieję że poprostu najsilniejszy wykosił pozostałe towarzystwo i będzie wszystko dobrze, bardzo bym chciała żeby się udało. Cieszę się że u Ciebie skończyło się to dobrze :-) no to chociaż masz pewność że lekarz z doświadczeniem;-) bo lekarz który mówi że pierwszy raz w życiu widzi coś takiego raczej nie napawa optymizmem
 
Do góry