reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Ja mam to szczęście, że mój mąż jeszcze j siebie w domu został nauczony, że to nie tylko kobieta w domu gotuje, więc jak czasem chce coś innego to sobie sam ugotuje :) i są też takie rzeczy, który ja nigdy nie robię, tylko zawsze on np. rosół i mielone :) niestety tylko bardzo dużo pracuje, a ja tylko na 3/4 etatu, więc staram się też go nie przemęczać
A gdzie się takich mężów szuka? 😂 Mój może mi ugotować zupkę chińska 😂
Hej a ja wczoraj wyciągnęłam kleszcza z nogi, dzwoniłam do ginekologa kazał nie panikować i obserwowac a najwyżej za jakiś czas zrobić przeciwciała, a nigdy kleszcza nie miałam to musiał akurat teraz 🙄
Jak nie zrobi Ci się rumień to nie powinno nic złego się dziać 😊
ja mam botwinke i zaraz będę piekła jagodzianki chętnie zapraszam 😆😆😜
A gdzie można przyjechać na jagodzianke? Bo nie wiem na którą bym była 😊
 
Dziewczyny a planujecie jakiś wyjazd na urlop ? Mój tż chciałby gdzieś wyjechać odpocząć, w końcu cały rok zasuwa w pracy. Myślimy o momencie jak będzie 2 trymestr - sierpień / wrzesień. Dziewczyny które nie są pierwszy raz w ciąży - jaki wakacyjny kierunek Wam się sprawdził w ciąży ?
 
Hej
Właśnie zrobiłam sobie kawe od niepamiętnych czasow😬😁
Ale wy pyszności robicie ❤️ tez lubie gotować lecz w tym momencie wena mnie opuscila😔
Dzis u nas pochmurnie i burzowo, ciśnienie daje sie we znaki 🥴
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 🙂
 
A gdzieś się kiedyś przyplątał w jakimś klubie i tak już został :p
Trzeba było iść do klubu a nie szukać po ulicach 😂 a najlepiej było iść pod szkołę dla kucharzy może by ktoś mnie chciał wtedy 😂 teraz już za późno bo z 2 dzieci to się nie opłaca zmieniać męża 😊 bo można trafić na kucharza ale nie odpowiedniego męża i ojca 😂 więc zostaje nam jedzenie tego co zrobię 😊
 
Mój mąż też lubi gotować. Częściej ja gotuje. Ale mój mąż nie ma z tym problemu. Nawet zupełnie nowe rzeczy byle tylko przepis miał. Nawet ciasta piecze😄
 
reklama
Do góry