reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Dziewczyny dobrze że mój mąż nie czyta forum bo by mnie zostawił i poszedł do was na obiady 😂 dziś u mnie może liczyć na ziemniaki z sałatą i jajkiem sadzonym 😂
Ja mam to szczęście, że mój mąż jeszcze j siebie w domu został nauczony, że to nie tylko kobieta w domu gotuje, więc jak czasem chce coś innego to sobie sam ugotuje :) i są też takie rzeczy, który ja nigdy nie robię, tylko zawsze on np. rosół i mielone :) niestety tylko bardzo dużo pracuje, a ja tylko na 3/4 etatu, więc staram się też go nie przemęczać
 
reklama
Ja mam dzisiaj dziewczyny wizytę na NFZ u tego pacana co mi kazał betę robić
I nie wiem czy jechać czy nie
W sumie on mówił że mają takie procedury że musi byc wynik z krwi dołączony do dokumentów
Nie wiem czy dać mu szanse czy nie
W sumie przemawia za mną to że dzisiaj zobaczyłabym dzidzię 😍 dzis 8+0 czyli zaczynam 9 tydzien
Pewnie, że idź, weźmiesz skierowanie na badania 😉

Ja też mam potworne mdłości całe dnie. Nie umiem znaleźć sobie miejsca. Mdli od rana do wieczora i jak się przebudzę w nocy to też mdli. 🤢🤮🥵
współczuję wam obu, miałam tak jak mi się zaczęły, teraz najgorsze są z rana i tak do 16, potem już w miarę przechodzą i jestem w stanie jeść, także w nocy nadrabiam i jedzenie i picie...
wstałam teraz, ale właśnie mdli mnie, chyba spróbuję sobie jeszcze na trochę zasnąć, żeby się nie męczyć
Dziewczyny, bardzo współczuje 😞 Probowałyście jeść coś zaraz po przebudzeniu? Mnie łapały typowo na pusty żołądek, jak zjadłam to na szczęście mijało. Póki co 3 dzień spokój, zbliżamy się do drugiego trymestru 😊

Normalnie raz 2 razy do roku a teraz ostatni raz bylam w lipcu 2019 i ju lz po prostu muszę zobaczyć rodzicow a oni najmłodszego 😭😭😭😭

Condo młodego Najlepsze było jak gotowalam w kuchni co chwila zerkając na niego jak się bawi az w pewnym momencie patrzE jest na parapecie ( lubi otwierac okno gdzie uchyla sie jakbyby lufcik od góry wiec jest bezpieczny) wiec mowie do niego uwazaj misiek na zaluzje.. Zagladam znow a ten bez gaci z wywieszonym siusiakiem wita sąsiadów 🤣🤣🤣

Normalnie mi rece opadły. No ciagle ściąga gacie. Jestesmy na etapie... Odrzucamy pampersy... I dywan prałam juz kilka razy 🤣. Raz ojcu do butow na sikał i przylecial krzycząc pokazujac Co sie stało 😳😄

Także takie przygody was dziewczynki które beda miec swoje pierwsze szczęście mogą czekać 😂

Dzien dobry

Zas czuje sie jak g....ostatnio cwicze juz co 2 dzien. No tak mi sie nie chce z tej niemocy 😩
Mój młody też miał fazę na ściąganie majtek 🙈 W ogóle sikał gdzie popadnie, na środku ulicy potrafił zdjąć majtki 🤭😂

Wreszcie po długich 3 tygodniach nadszedł ten dzień i idę wreszcie zobaczyć co z moim bombelkiem 🥰.
Wizyta na 13 🙃 . Trzymajcie mocno kciuki ✊🏻✊🏻✊🏻. Dziś tez oficjalnie zaczynamy 10 tc ❤️.

Powodzonka wszystkim wizytującym ❤️
Ale fajnie, trzymam kciuki i czekamy razem z Tobą 🥰
 
Pewnie, że idź, weźmiesz skierowanie na badania 😉



Dziewczyny, bardzo współczuje 😞 Probowałyście jeść coś zaraz po przebudzeniu? Mnie łapały typowo na pusty żołądek, jak zjadłam to na szczęście mijało. Póki co 3 dzień spokój, zbliżamy się do drugiego trymestru 😊
Muszę brać tabletkę na czczo na tarczyce a to nie ułatwia sprawy 🤢🥵🤮😅

Mój młody też miał fazę na ściąganie majtek 🙈 W ogóle sikał gdzie popadnie, na środku ulicy potrafił zdjąć majtki 🤭😂


Ale fajnie, trzymam kciuki i czekamy razem z Tobą 🥰
 
Hej a ja wczoraj wyciągnęłam kleszcza z nogi, dzwoniłam do ginekologa kazał nie panikować i obserwowac a najwyżej za jakiś czas zrobić przeciwciała, a nigdy kleszcza nie miałam to musiał akurat teraz 🙄
 
Pewnie, że idź, weźmiesz skierowanie na badania 😉



Dziewczyny, bardzo współczuje 😞 Probowałyście jeść coś zaraz po przebudzeniu? Mnie łapały typowo na pusty żołądek, jak zjadłam to na szczęście mijało. Póki co 3 dzień spokój, zbliżamy się do drugiego trymestru 😊


Mój młody też miał fazę na ściąganie majtek 🙈 W ogóle sikał gdzie popadnie, na środku ulicy potrafił zdjąć majtki 🤭😂


Ale fajnie, trzymam kciuki i czekamy razem z Tobą 🥰
Mnie też z rana na czczo tylko ja muszę brać rano tabletkę na tarczycę i co połkne to mnie mdli 🙈🙈 nawet po samej wodzie 🙈
 
Hej a ja wczoraj wyciągnęłam kleszcza z nogi, dzwoniłam do ginekologa kazał nie panikować i obserwowac a najwyżej za jakiś czas zrobić przeciwciała, a nigdy kleszcza nie miałam to musiał akurat teraz 🙄
W ciąży z synem też miałam kleszcza pod pachą. Nic nie było
 
reklama
Do góry