reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja mam dzisiaj dziewczyny wizytę na NFZ u tego pacana co mi kazał betę robić
I nie wiem czy jechać czy nie
W sumie on mówił że mają takie procedury że musi byc wynik z krwi dołączony do dokumentów
Nie wiem czy dać mu szanse czy nie
W sumie przemawia za mną to że dzisiaj zobaczyłabym dzidzię [emoji7] dzis 8+0 czyli zaczynam 9 tydzien
Idź do niego i zobaczysz co będzie na wizycie ja zmieniłam w 8tc lekarza, po 2 dniach szłam prywatnie a potem udało mi się dostać do mojej lekarki na nfz.
 
reklama
Ja dziś po USG [emoji846] mamy 17,5 mm szczęścia [emoji4]
@Lusia04 zmienisz datę porodu na 6 lutego? To już termin którego mam się trzymać do końca ciąży [emoji6]
Ah zazdro❤️❤️❤️
do dziewczyn na moim etapie (9t1d) czy też czasem macie takie bole podbrzusza jakby na okres? bo tak właśnie siedzę i zaczął troszkę boleć i ja głupia myślę sobie o chyba okres się zbliża [emoji1787] chwilowe zaćmienie umysłu

widzę, że część z was nadal gotuje i je na co ma ochotę, a my od 3 tygodni albo zamawiamy, albo prosimy teściową żeby ugotowałam dodatkowe dwie porcje [emoji28] powiem wam, że zapach gotowanych potraw strasznie mnie odrzuca, jedzenie zresztą też
dziś sukces, udało mi się nie wymiotować [emoji28]

staram się pić wodę, ale tak jak przed ciążą 3l dziennie to czasem było za mało, tak teraz czasem ledwo półtora litra wcisnę [emoji102] chciałam umówić wizytę, ale na stronie był tylko kalendarz na ten tydzień,, spróbuję w piątek (albo weekend) mam nadzieję, że uda się tak żeby mąż miał wolne i mógł iść ze mną [emoji3059]
Pamietam ze miewalam jeszcze delikatny ból miesiaczkowy na tym etapie. Byl i znikał
Ja mam dzisiaj dziewczyny wizytę na NFZ u tego pacana co mi kazał betę robić
I nie wiem czy jechać czy nie
W sumie on mówił że mają takie procedury że musi byc wynik z krwi dołączony do dokumentów
Nie wiem czy dać mu szanse czy nie
W sumie przemawia za mną to że dzisiaj zobaczyłabym dzidzię 😍 dzis 8+0 czyli zaczynam 9 tydzien
Idź. Ja bym poszła :) nic nie tracisz
Ja też mam potworne mdłości całe dnie. Nie umiem znaleźć sobie miejsca. Mdli od rana do wieczora i jak się przebudzę w nocy to też mdli. 🤢🤮🥵
Współczuję. Najpierw nic a teraz zaatakowalo ze zdwojona siła :(
 
do dziewczyn na moim etapie (9t1d) czy też czasem macie takie bole podbrzusza jakby na okres? bo tak właśnie siedzę i zaczął troszkę boleć i ja głupia myślę sobie o chyba okres się zbliża [emoji1787] chwilowe zaćmienie umysłu

widzę, że część z was nadal gotuje i je na co ma ochotę, a my od 3 tygodni albo zamawiamy, albo prosimy teściową żeby ugotowałam dodatkowe dwie porcje [emoji28] powiem wam, że zapach gotowanych potraw strasznie mnie odrzuca, jedzenie zresztą też
dziś sukces, udało mi się nie wymiotować [emoji28]

staram się pić wodę, ale tak jak przed ciążą 3l dziennie to czasem było za mało, tak teraz czasem ledwo półtora litra wcisnę [emoji102] chciałam umówić wizytę, ale na stronie był tylko kalendarz na ten tydzień,, spróbuję w piątek (albo weekend) mam nadzieję, że uda się tak żeby mąż miał wolne i mógł iść ze mną [emoji3059]
Hej ja dziś 9+0 i pewnie ze mam takie bóle . Nie trwają one cały czas . Czesne złapią i cisza 😜. Ja bardzo lubie gotować i nie wyobrażam sobie dzień w dzień zamawiać jedzenia . Czasem idę na łatwiznę i gotuje na 2,3 dni i mam spokój . Albo coś zamroze i jak mam gorszy dzień to wyciągam z zamrażarki o odgrzewany 🤪
 
Ja mam dzisiaj dziewczyny wizytę na NFZ u tego pacana co mi kazał betę robić
I nie wiem czy jechać czy nie
W sumie on mówił że mają takie procedury że musi byc wynik z krwi dołączony do dokumentów
Nie wiem czy dać mu szanse czy nie
W sumie przemawia za mną to że dzisiaj zobaczyłabym dzidzię 😍 dzis 8+0 czyli zaczynam 9 tydzien
Idź idź . Jak Cię teraz nie zbada to konował jakiś a nie lekarz i chyba powinien powtórzyć lekcje 🤣
 
Ocenicie wyniki dziewczyny nie wiem czy progesteron jest okej ? 😊
 

Załączniki

  • 2f440623-51d4-44ca-893a-948cc13f6c43.jpg
    2f440623-51d4-44ca-893a-948cc13f6c43.jpg
    146,1 KB · Wyświetleń: 84
Cappucinko trzymam kciuki :) ja lubię i gotować i zamawiać jedzenie. Niestety jakby ciągle zamawiać to można wydać majątek :( ale ostatnio nie miałam fazy na gotowanie, nie byłam w stanie wystać przy kuchence, więc mój mąż robił jakieś mięso na 2-3 dni, a ja tylko gotowałam jakaś fasolkę, czy kalafiora. A dzisiaj mnie naszło i robię krokiety z pieczarkami i serem żółtym :)
 
Cappucinko trzymam kciuki :) ja lubię i gotować i zamawiać jedzenie. Niestety jakby ciągle zamawiać to można wydać majątek :( ale ostatnio nie miałam fazy na gotowanie, nie byłam w stanie wystać przy kuchence, więc mój mąż robił jakieś mięso na 2-3 dni, a ja tylko gotowałam jakaś fasolkę, czy kalafiora. A dzisiaj mnie naszło i robię krokiety z pieczarkami i serem żółtym :)
Dziewczyny dobrze że mój mąż nie czyta forum bo by mnie zostawił i poszedł do was na obiady 😂 dziś u mnie może liczyć na ziemniaki z sałatą i jajkiem sadzonym 😂
 
reklama
Do góry