reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Dziewczyny a planujecie jakiś wyjazd na urlop ? Mój tż chciałby gdzieś wyjechać odpocząć, w końcu cały rok zasuwa w pracy. Myślimy o momencie jak będzie 2 trymestr - sierpień / wrzesień. Dziewczyny które nie są pierwszy raz w ciąży - jaki wakacyjny kierunek Wam się sprawdził w ciąży ?
My mieliśmy w planach w sierpniu lecieć gdzieś za granicę, po czym w maju się okazało, że jest bejbik więc nie chce ryzykować. To moja pierwsza ciąża. Myślałam nad Chorwacją, ale z racji tego, że nie jesteśmy szczepieni i te restrykcje się z dnia na dzień potrafią zmienić to chyba niestety odpuścimy temat wakacji w tym roku. Mieszkamy w górach, więc może nad morze się wybierzemy albo na Mazury, zobaczymy jeszcze 🙂
 
Bigooos, jak ja go dawno nie jadłam!
Co do urlopu to już od dawna myśleliśmy o Chorwacji samochodem, lekarz mi powiedział że mam żyć tak jak zylam mogę latać samolotem i jeździć na wycieczki więc pewnie we wrześniu się wybierzemy jak nic się nie zmieni.
Ja dzisiaj dostałam wyniki badan i aż z luxmedu internista do mnie dzwonił że mam nieprawidłowe wyniki moczu. Muszę powtórzyć :( lecę dzisiaj po sok z żurawiny.
Ja mam męża wybrednego jedzeniowo więc głównie on planuje obiady i gotuje bo jak ja coś wymyślę to on i tak nie zje. Problem z głowy 😂
 
Dziewczyny a planujecie jakiś wyjazd na urlop ? Mój tż chciałby gdzieś wyjechać odpocząć, w końcu cały rok zasuwa w pracy. Myślimy o momencie jak będzie 2 trymestr - sierpień / wrzesień. Dziewczyny które nie są pierwszy raz w ciąży - jaki wakacyjny kierunek Wam się sprawdził w ciąży ?
Też się chętnie podepte, bo w poprzedniej ciąży na wakacjach nie byliśmy tylko na kuzyna weselu, a w tym roku już mamy 3 dni zarezerwowane w górach więc mąż będzie cały czas małego w nosidle nosił.
Dolnoslaskie 1h od Wrocławia [emoji38][emoji38]
A mogę spytać gdzie dokładniej mieszkasz?
 
ja mam botwinke i zaraz będę piekła jagodzianki chętnie zapraszam 😆😆😜
Męczę męża ze ma mi botwinke ugotowac tak za mną łazi juz od dawna😄
A gdzie się takich mężów szuka? 😂 Mój może mi ugotować zupkę chińska 😂
Jak nie zrobi Ci się rumień to nie powinno nic złego się dziać 😊
A gdzie można przyjechać na jagodzianke? Bo nie wiem na którą bym była 😊
Tam gdzie dobra tesciowa dobrze wychowa🤣🤣🤣

Moj syn umie pichcic. Zupy gotowal i gotuje cos czasema swoj pierwszy chleb w jajku zrobil jak mial 5 lat. Mamusia nauczyla😄 sie przyda w przyszłości ;)
Za to córka uparta i nie chce w ogole.. Woli jak sie jej poda pod nos🤣 tatuś tak wychowal haha
Dziewczyny a planujecie jakiś wyjazd na urlop ? Mój tż chciałby gdzieś wyjechać odpocząć, w końcu cały rok zasuwa w pracy. Myślimy o momencie jak będzie 2 trymestr - sierpień / wrzesień. Dziewczyny które nie są pierwszy raz w ciąży - jaki wakacyjny kierunek Wam się sprawdził w ciąży ?

Ja W Hiszpani w 24tyg ciazy w okresie letnim. Bylo pieknie ale jednak męczący upal dawal sie we znaki.. Ciagalam do apartamentu z klima 😄 tam chociaz dzieciaki non stop w basenie mogly świrować bo lazic zwiedzać nie miałam juz totalnie siły

Gdyby nie Polska to tez bysmy napewno gdzieś teraz wybyli. Maz bedzie po 2dawce szczepionki a ja juz niekoniecznie i ciekawe jak to sie bedzie mialo do tego ze jak rodzice zaszczepieni to dzieci testów ani kwarantanny przejsc nie musza weeee
 
Męczę męża ze ma mi botwinke ugotowac tak za mną łazi juz od dawna😄

Tam gdzie dobra tesciowa dobrze wychowa🤣🤣🤣

Moj syn umie pichcic. Zupy gotowal i gotuje cos czasema swoj pierwszy chleb w jajku zrobil jak mial 5 lat. Mamusia nauczyla😄 sie przyda w przyszłości ;)
Za to córka uparta i nie chce w ogole.. Woli jak sie jej poda pod nos🤣 tatuś tak wychowal haha


Ja W Hiszpani w 24tyg ciazy w okresie letnim. Bylo pieknie ale jednak męczący upal dawal sie we znaki.. Ciagalam do apartamentu z klima 😄 tam chociaz dzieciaki non stop w basenie mogly świrować bo lazic zwiedzać nie miałam juz totalnie siły

Gdyby nie Polska to tez bysmy napewno gdzieś teraz wybyli. Maz bedzie po 2dawce szczepionki a ja juz niekoniecznie i ciekawe jak to sie bedzie mialo do tego ze jak rodzice zaszczepieni to dzieci testów ani kwarantanny przejsc nie musza weeee
za mną tak tydzien chodziła i wkoncu mam wolne jeszcze na dzisiaj została ale najeść się nie mogłam 😁😁
 
reklama
Do góry