reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

u nas ostatnio przygrzało i tak sie odzwyczaiłam ze przy tych 24 stopniach czulam sie przeokropnie , jak flaki z olejem 🥵:laugh2:haha upal stulecia .mrozow tez nienawidze he
 
reklama
Ja tam zazdroszczę tej Turcji 🙂 planowaliśmy w tym roku w sierpniu na wakacje tam poleciec, ale że pojawiła się fasolka to trzeba to przesunąć na inny termin 😎
 
u nas ostatnio przygrzało i tak sie odzwyczaiłam ze przy tych 24 stopniach czulam sie przeokropnie , jak flaki z olejem 🥵:laugh2:haha upal stulecia .mrozow tez nienawidze he
Ja to zawsze byłam jak żmija leżeć i się smażyć cały dzień na leżaku 😁 a teraz jeszcze w ciąży jak stara babcia w cieniu a najlepiej w domu i słońce oglądać przez okno🤣🤣🤣 bo zaraz mnie jakoś tak mdli i się czuję jakbym się miała rozpuścić jak bałwan🤭🤣
 
Ja tam zazdroszczę tej Turcji [emoji846] planowaliśmy w tym roku w sierpniu na wakacje tam poleciec, ale że pojawiła się fasolka to trzeba to przesunąć na inny termin [emoji41]
wakacje a mieszkanie w 20milionowym mieście na codzień to dwie i rzeczy [emoji28] męczące miasto, wieczne korki, no nic tylko narzekać haha
 
Kobietki, mam pytanie 🤔 dzisiaj dowiedziałam się że na początku lipca kończą mi się badania z medycyny pracy. Pracodawca nie wie czy wystawiać mi skierowanie a ja mówiąc szczerze myślę że z dzisiejszej wizyty wrócę już z l4. Po jednym poronieniu wolę dmuchać na zimne 😞 i teraz nie wiem jak to rozwiązać. Jak te badania mi przepadną to będę miała normalnie l4 100% płatne? Czy jednak muszę to na szybko zrobić?
 
Trzymam kciuki za wyniki dziewczynki.
Ja też od wczoraj wzdęcia mam ale po nospie tylko troszkę mi przeszło

Ja tez nerwowka jestem, w pierwszej ciąży odstawiłam leki z dnia na dzień a teraz nie brałam bo liczyłam na ciążę i powiem że czasami nie jest latwo, jeszcze hormony szaleją, ale napewno damy radę. Dla malenstwa. Polecam grupę na FB "odburzeni", kanały na Youtube "divovic" ewentualnie forum też " odburzeni.pl", mi bardzo pomogło przed ciążą a i teraz ich dość często słucham i czytam.

Dziewczyny na zaparcia dobrze jest też pić kisiel z siemienia lnianego, zawiera dużo błonnika i ochrania dodatkowo śluzówkę żołądka i jelit.

Ale się jaram Waszymi wizytami, na swoją czekam i będę czekac jeszcze dwa tygodnie to chociaż dowiem się co u Was. Trzymam kciuki mocno!
Znam, znam, nawet sie udzielałam 😉
Biorę elicea 10mg, teraz mam odstawić, psychiatra powiedziala ze to mala dawka wiec od razu. Zobaczymy.
Zaluje ze szybciej nie odstawiłam.
No ale musi byc dobrze 😊
 
Dziewczyny w malopolsce taki upał ze głowa mała . Ruszyłam się autem 30 min na zakupy i zdycham . Dość ze mdli to i ten gorac źle znoszę a za 2 dni zapowiadają ponad 30 stopni 🙈.

Podziwiam wszystkie mamuśki które w taki gorac kulają się z dużym brzuszkiem - serio .💪💪💪✊🏻✊🏻
 
reklama
Aa
Znam, znam, nawet sie udzielałam 😉
Biorę elicea 10mg, teraz mam odstawić, psychiatra powiedziala ze to mala dawka wiec od razu. Zobaczymy.
Zaluje ze szybciej nie odstawiłam.
No ale musi byc dobrze 😊
ja w pierwszej ciąży jak odstawiłam wmawiałam sobie że wszystko co czuje jest objawem ciąży i jakoś przeżyłam to odstawienie, nawet dokładnie nie pamiętam objawów, a brałam asertin 100 wiec taka dość dawka i odstawiona z dnia na dzień.
Wiem że dużo dziewczyn bierze leki w ciąży bo uważają że są bezpieczniejsze niż wyrzutu adrenaliny i kortyzolu, do końca nie wiem jak się do tego ustosunkować. W razie czego bezpieczna jest podobno hydroksyzyna doraźnie. Ja jeszcze mam naszykowany ziołowy Validol, niby słaby ziołowy lek ale czasami pomaga mi w zaśnięciu.
 
Do góry