reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

różnica wieku super. Ttroche żałuję, że nie działaliśmy wcześniej a jak zaczęliśmy to były trudności w zajsciu i zeszło pół roku na staraniach. U nas bedzie 3 lata bez miesiąca.
Między moimi też są 3 lata, wg mnie to bardzo fajna różnica, starszak dużo już rozumie, umie zająć się chwile sobą i ma się czas dla maleństwa 😉 Ja się zastanawiam jak to będzie z taka dużą różnicą wieku, jak moje duże dzieci zaakceptują maleństwo
 
reklama
u nas tylko 2 kocie siostry czekają na dziecko [emoji28] jedna koło 8 lat, druga trochę pond rok, obie przygarnięte z ulicy jestem ciekawa jak zareagują na dodatkowego człowieka w domu [emoji6]

wróciłam z konsulatu z nowym paszportem, powiem wam że w metrze nie mam prawie mdłości, w samochodzie jest tragedia [emoji3061] mąż powiedział, że tutaj mamy z dziećmi do 4rż jeżdżą transportem publicznym za darmo, także fajnie
 
Dziewczyny dokładnie 5 dni temu beta 237 a dziś po 5 dobach 3800. Myślicie ze wynik dobry? Jestem 4+4. Nie za wysoki ten wynik? Progesteron 19 i nie wiem czy nie za mało.
 
Dziewczyny dokładnie 5 dni temu beta 237 a dziś po 5 dobach 3800. Myślicie ze wynik dobry? Jestem 4+4. Nie za wysoki ten wynik? Progesteron 19 i nie wiem czy nie za mało.
Hej Madzia. Czekałam na Twój wynik. Chyba nie za mało ja na 4 plus 0 miałam 17.7. Może bliźniaki będą że taka beciucha 😁
 
Hej Madzia. Czekałam na Twój wynik. Chyba nie za mało ja na 4 plus 0 miałam 17.7. Może bliźniaki będą że taka beciucha 😁
A bierzesz luteinę albo duphaston? Ja nie biorę dopoero w pt lekarz i zastanawiam się czy czekać czy dzwonić do niego z wynikiem progesteronu, co myślicie..
 
Bliźniaki mogłyby być 😊
Właśnie mam nadzieję że ten progesteron nie jest za niski kurcze
Pamietaj ze progesteron jak i inne hormony wydzielane sa skokowo;) równie dobrze mogłaś wyłapać jego nizsza wartość. powtorzylabym badanie po prostu a najlepiej jakby powtórka była tego samego dnia
 
reklama
Pamietaj ze progesteron jak i inne hormony wydzielane sa skokowo;) równie dobrze mogłaś wyłapać jego nizsza wartość. powtorzylabym badanie po prostu a najlepiej jakby powtórka była tego samego dnia
Już dziś nie dam rady niestety. Ale generalnie myślicie ze to niski wynik?
 
Do góry