reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja mam 32lata i drugi dzidziuś będzie, dziś mam 5+5 i idę późnym wieczorem do gina nie wiem jak ja wytrzymam do 21[emoji85]
Bardzo chciałabym zobaczyć już serduszko choć wiem że to wcześnie jest ale w 5+0 miałam już betę ponad 4000!
 
reklama
Jak tam? Uspokoiło się coś?
Krew leciała tylko 3 minutki dzwoniłam do 2 lekarzy każdy powiedział to samo ze za wczesna ciąża na badania i pozostaje czekać i brać duphaston i witaminy….dla własnego spokoju poszłam zrobić dziś bete
Myślicie ze możliwe aby to było poronienie? Czy krwi byłoby więcej?
 
Ja dziś mamy kryzysowy dzień...😒 W nocy budziłam się parę razy bo dopadł mnie okropny ból gardła tabletki biorę takie dla ciężarnych ale szczerze mówiąc nic nie pomagają....Więc piję herbatę z cytryną i domowym sokiem z porzeczki i ostrężyn może coś to da.....😔 I do tego wszystkiego znowu zaatakowała mnie infekcja intymna ( przed ciążą mi dokuczała dość długo) więc swędzenie,upławy....no brak słów a do wizyty jeszcze aż dwa dni. I jeszcze co jakiś czas mam wrażenie jakby jakiś pyłek mi wpadał do gardła i aż mnie naciąga jak nie zdążę się czegoś szybko napić a przy miłościach to już w ogóle.... brak słów 😔 powodzenia wszystkim wizytującym dzisiaj dziewczyna😉
 
Trzymam kciuki za wyniki dziewczynki.
Ja też od wczoraj wzdęcia mam ale po nospie tylko troszkę mi przeszło
No to ja juz matka geriatryczna🤣🤣🤣 36 lat w tym roku.
Ja od roku zmagam sie tez z zaburzeniami lękowymi i jestem w trakcie odstawiania leków 😞 oby poszlo bezboleśnie.
Nie planowaliśmy juz dzieci i taka niespodzianka ❤️❤️
Ja tez nerwowka jestem, w pierwszej ciąży odstawiłam leki z dnia na dzień a teraz nie brałam bo liczyłam na ciążę i powiem że czasami nie jest latwo, jeszcze hormony szaleją, ale napewno damy radę. Dla malenstwa. Polecam grupę na FB "odburzeni", kanały na Youtube "divovic" ewentualnie forum też " odburzeni.pl", mi bardzo pomogło przed ciążą a i teraz ich dość często słucham i czytam.

Dziewczyny na zaparcia dobrze jest też pić kisiel z siemienia lnianego, zawiera dużo błonnika i ochrania dodatkowo śluzówkę żołądka i jelit.

Ale się jaram Waszymi wizytami, na swoją czekam i będę czekac jeszcze dwa tygodnie to chociaż dowiem się co u Was. Trzymam kciuki mocno!
 
Ja dziś mamy kryzysowy dzień...😒 W nocy budziłam się parę razy bo dopadł mnie okropny ból gardła tabletki biorę takie dla ciężarnych ale szczerze mówiąc nic nie pomagają....Więc piję herbatę z cytryną i domowym sokiem z porzeczki i ostrężyn może coś to da.....😔 I do tego wszystkiego znowu zaatakowała mnie infekcja intymna ( przed ciążą mi dokuczała dość długo) więc swędzenie,upławy....no brak słów a do wizyty jeszcze aż dwa dni. I jeszcze co jakiś czas mam wrażenie jakby jakiś pyłek mi wpadał do gardła i aż mnie naciąga jak nie zdążę się czegoś szybko napić a przy miłościach to już w ogóle.... brak słów 😔 powodzenia wszystkim wizytującym dzisiaj dziewczyna😉
Na infekcje polecam sok z żurawiny tylko taki z apteki 100% :) dolewać do przestudzonej herbaty :) ja w poprzedniej ciąży miałam za pierwszym razem okropne wyniki moczu, po 1 butelce były idealne :)
 
reklama
Hej dziewczyny moje pytanie jest takie zbliża mi się wesele w rodzinie a chciałabym się opalic bo ciało jeszcze zimowe 🤦🏼‍♀️ Opalałyście się może w solarium ? Jest to zakazane tak się właśnie zastanawiam 🤔
 
Do góry