reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Hej dziewczyny moje pytanie jest takie zbliża mi się wesele w rodzinie a chciałabym się opalic bo ciało jeszcze zimowe 🤦🏼‍♀️ Opalałyście się może w solarium ? Jest to zakazane tak się właśnie zastanawiam 🤔
ja chyba bym zrezygnowała z solarium, jednak to jakieś promieniowanie, a raczej na jednej wizycie się nie skończy. gdzieś czytałam ze opalanie się w ciąży jest niewskazane.
 
cześć dziewczyny, nadrobiłam dzisiejsze posty

ja dziś wstałam z bólem głowy, ale bez nudności, ale do czasu kiedy zrobiłam sobie śniadanie nudności wróciły[emoji28] udało mi się zjeść, oby tylko zostało w środku,, za 3h czeka mnie mała wycieczka i mam nadzieję, że obejdzie się bez wymiotów dzis, bo tak w metrze nie za bardzo

trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji847]
powiem wam, że w życiu się nie opalałam, nienawidzę lata i słońca [emoji28] i nawet moja bladość mi nie przeszkadza
 
No to ja juz matka geriatryczna🤣🤣🤣 36 lat w tym roku.
Ja od roku zmagam sie tez z zaburzeniami lękowymi i jestem w trakcie odstawiania leków 😞 oby poszlo bezboleśnie.
Nie planowaliśmy juz dzieci i taka niespodzianka ❤️❤️
Ja mam 37 🤣 moja droga, piękny wiek! Świadomy 😁
to moja trzecia ciąża, mam jednego synka 11 miesięcznego, pierwsza ciąża poroniona.
Powodzenia wszystkim wizytujących!!!
 
Kurcze szkoda że ja nie miałam zapasu testów 😊 bo w tej ciąży zrobiłam tylko jeden.
Ja nigdy nie miałam problemów z krostami a w poprzedniej ciąży wyszły mi na policzkach i już zostały do teraz w mniejszej ilości ale są.

Miłego dnia dziewczyny 😊
tylko jeden to ja tez zrobilam w pierwszej ciazy:D ..na dodatek o ciazy dowiedzialam sie ok 7 tyg ..jak poszlam na wizyte to bilo serduszko...pociesze co do plamen..ja mialam krawienia i mocne bole miesiaczkowe ..bylam pewna ze mam okres:eek: potem powtorka boli i krawienia w 4m ale a w szpitalu przelezalam tydzien i nie wiedzieli od czego. takze jedyna ciaza w ktorej bylam faszerowanawrecz progesteronem .. tez zastrzyki w dupsko
Hej dziewczyny moje pytanie jest takie zbliża mi się wesele w rodzinie a chciałabym się opalic bo ciało jeszcze zimowe 🤦🏼‍♀️ Opalałyście się może w solarium ? Jest to zakazane tak się właśnie zastanawiam 🤔
ja 2 razy zdążyłam wrocic na solarium przed zajsciem w ciaze. lol wlasnie karte mezowi oddalam z duza iloscia minut he ..raczej tez juz nie pojde;)

mlode mi zasnęło na drzemkę szybciej niz powinno i spi co powinnismy spacrowac ale my dzis na nogach od 6 ..do 9 to ja juz ćwiczenia ogarnęłam, zrobiłam obiad i posprzatalam .. i wypelniam forme do położnych właśnie online. dzwoniłam do lekarza ale ze na nic nie choruje to tyle ze powiadomilam. doba covida
 
cześć dziewczyny, nadrobiłam dzisiejsze posty

ja dziś wstałam z bólem głowy, ale bez nudności, ale do czasu kiedy zrobiłam sobie śniadanie nudności wróciły[emoji28] udało mi się zjeść, oby tylko zostało w środku,, za 3h czeka mnie mała wycieczka i mam nadzieję, że obejdzie się bez wymiotów dzis, bo tak w metrze nie za bardzo

trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji847]
powiem wam, że w życiu się nie opalałam, nienawidzę lata i słońca [emoji28] i nawet moja bladość mi nie przeszkadza
mówisz, ze lata nienawidzisz, a czy przypadkiem w Turcji nie mieszkasz? 🧐 jak sobie z tym radzisz? Ja kocham wiosnę i lato, bo zmarzluch jestem straszny 🥶
 
kolejną wizytę będę miała dopiero między 5 a 11 lipca i to już będzie 10tydzien jeju [emoji3059] nie mogę się doczekać az zobaczę dzidzię ruszającą rączkami i nóżkami [emoji2960] musimy sprawdzić tylko kiedy mąż ma wolne i ustalić wizytę, bo on też chce zobaczyć i usłyszeć
 
reklama
mówisz, ze lata nienawidzisz, a czy przypadkiem w Turcji nie mieszkasz? [emoji3166] jak sobie z tym radzisz? Ja kocham wiosnę i lato, bo zmarzluch jestem straszny [emoji3063]
chyba nie radzę [emoji38] dziś akurat mamy deszcz i całkiem chłodno, i tak ma być do poniedziałku [emoji7] a potem tylko się roztopić haha
radzę sobie siedzeniem w domu w dzień jak mogę i wychodzeniem tylko wieczorami [emoji2368] ale gdyby nie praca męża to chętnie zamieszkalibyśmy gdzieś indziej
 
Do góry