reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Trzymam kciuki za wyniki a ty Mahoniowa. Gdzie twoj test? 😁

Moje dzis juz mocno przebijaja jak kontrolna😍
Kolejny piekny dzień

Ja tez mialam bardzo wzdety brzuszek od owulacji do dnia spodziewanej miesiączki.. Teraz juz lepjej.. Wcześniej miewalam tak na okres badz owulke.
I krosty juz tak nie wyskakuja.. Podobnie miałam w poprzedniej ciazy. Czyste plecki bo z tym mam problem lol
Porażka co to przyszły za testy takie maleńkie i beznadziejne <smuteczek>
Ale kreska jeszcze taka wpół jasności do tej kontrolnej.
 
reklama
Trzymam kciuki za super wyniki ✊ koniecznie daj nam znać 😁

Ja do czasu pozytywnego testu miałam takie zaparcia! 🙈 chyba cztery dni w toalecie nie byłam 🙄 teraz jest trochę lepiej ale też bez szału. No i brzuch mam taki nadmuchany... Nie chodzę w jeansach bo mnie strasznie cisną 😒 A buzie to jeszcze do soboty miałam jak nastolatka... Pełno jakiś podskornych lokatorów 🤦‍♀️ teraz trochę wraca do normy, mam nadzieję że nie będą cała ciążę taka brzydka 🙈🤣🤣


Ja odliczam godziny do 18 bo dzisiaj mam wizytę 🥺 dobrze ze do 16:30 jestem w pracy to jakoś zleci ☺
Trzymam kciuki kochana za wizytę. Zleci szybciutko. A cera sie poprawi zapewne ☺️
Powiem ci ze tez mam chyba zaparcia i dlugie posiedzenia.. Co mi rzadko sie zdarza 🤯 z reguly wchodzę jak strzała i wychodzę 🤭🤣 z początku bylo na odwrót haha..
Hormony oddzialuja Rowniez na jelita i mam nadzieje Ze z czasem sie to unormuje
 
Trzymam kciuki za super wyniki ✊ koniecznie daj nam znać 😁

Ja do czasu pozytywnego testu miałam takie zaparcia! 🙈 chyba cztery dni w toalecie nie byłam 🙄 teraz jest trochę lepiej ale też bez szału. No i brzuch mam taki nadmuchany... Nie chodzę w jeansach bo mnie strasznie cisną 😒 A buzie to jeszcze do soboty miałam jak nastolatka... Pełno jakiś podskornych lokatorów 🤦‍♀️ teraz trochę wraca do normy, mam nadzieję że nie będą cała ciążę taka brzydka 🙈🤣🤣


Ja odliczam godziny do 18 bo dzisiaj mam wizytę 🥺 dobrze ze do 16:30 jestem w pracy to jakoś zleci ☺
Trzymaj się ciepło. Ja też w pracy z rozpiętymi gaciami siedzę 😁 czekam na ustalenie wizyty od lekarza
 
Porażka co to przyszły za testy takie maleńkie i beznadziejne <smuteczek>
Ale kreska jeszcze taka wpół jasności do tej kontrolnej.
Zobaczysz jutro na tym samym. Ja tez takie jedne nowe kupilam i porazka🤣 ponad 5min miały ciężko sie wybarwic. Gdzie te co uzywalam od początku byly juz mocne krechy po minucie. Ale dzis juz te slabeusze pokazaly mocna kreche
 
Trzymam kciuki za super wyniki ✊ koniecznie daj nam znać 😁

Ja do czasu pozytywnego testu miałam takie zaparcia! 🙈 chyba cztery dni w toalecie nie byłam 🙄 teraz jest trochę lepiej ale też bez szału. No i brzuch mam taki nadmuchany... Nie chodzę w jeansach bo mnie strasznie cisną 😒 A buzie to jeszcze do soboty miałam jak nastolatka... Pełno jakiś podskornych lokatorów 🤦‍♀️ teraz trochę wraca do normy, mam nadzieję że nie będą cała ciążę taka brzydka 🙈🤣🤣


Ja odliczam godziny do 18 bo dzisiaj mam wizytę 🥺 dobrze ze do 16:30 jestem w pracy to jakoś zleci ☺


Dzień dobry ☺️ tez mam dzisiaj wizytę o 19:30 🥴 wiec czekamy razem, nie powiem ale mam lekkiego stresa 🙄
 
Hej dziewczyny potrzebuje porady:(
W zeszłym tygodniu zaczęłam krwawić trwało to 3minutki ale krew była jasno czerwona byłam u lekarza wszystko sprawdził beta wyszła ok myślał ze to jednorazowa akcja ale dziś była powtórka poszłam się załatwić podczas parcia wyleciała ze mnie krew znowu jasnoczerwona żywa…było tego max jedna wkładka…tracę wiarę :(
Macie jakieś pomysły od czego tak jest?
Jak tam? Uspokoiło się coś?
 
reklama
Do góry