reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

świetny przyrost!! szybko strasznie miałaś wyniki
Znalazłam spoko lab. Dialab się nazywa. W diagnostyce kilka dni i ceny kosmos. Tam jak rano się trafi to wyniki koło 12 a jak po 11 pobranie to do wieczora są. Cena za progesteron w diagnostyce 90 pln a tu za Tsh bhcg progesteron i glukoze 109
 
reklama
Znalazłam spoko lab. Dialab się nazywa. W diagnostyce kilka dni i ceny kosmos. Tam jak rano się trafi to wyniki koło 12 a jak po 11 pobranie to do wieczora są. Cena za progesteron w diagnostyce 90 pln a tu za Tsh bhcg progesteron i glukoze 109
aż tak dużo za progesteron? u mnie za każdy hormon płaciłam 40zł, nawet jak mąż płacił za testosteron to tez 40zł go skasowali, i wyniki mam za każdym razem popołudniu bez względu na to gdzie robię, czy w Alabie czy w normalnej przychodni.
 
aż tak dużo za progesteron? u mnie za każdy hormon płaciłam 40zł, nawet jak mąż płacił za testosteron to tez 40zł go skasowali, i wyniki mam za każdym razem popołudniu bez względu na to gdzie robię, czy w Alabie czy w normalnej przychodni.
No szok. Tyle. Mam spoko chłopaka koło domu w diagnostyce-pobiera bezboleśnie całkiem, ale ceny daj spokój. Wolę pojechać kawałek do tego labu. Krzywą za 26 pln robią, bo już nie omieszkałam zapytać na przyszłość 😁
 
Znalazłam spoko lab. Dialab się nazywa. W diagnostyce kilka dni i ceny kosmos. Tam jak rano się trafi to wyniki koło 12 a jak po 11 pobranie to do wieczora są. Cena za progesteron w diagnostyce 90 pln a tu za Tsh bhcg progesteron i glukoze 109
Ja dziś robiłam w diagnostyce progesteron, tsh i beta hcg. 86zl.duzo zależy od diagnostyki. U nas są 2 oddalone od siebie o 1km, z tym, że próbki badań wysyłane są do 2 różnych miast (na Nowy Sącz i na Tarnów). Cena tych 3 badań różni się o 22zl. Do tego w diagnostyce warto kupować badania przez internet, po pierwsze jest wtedy taniej a po drugie nie pobierają opłaty za pobranie materiału. Idąc bezpośrednio do diagnostyki i kupując na miejscu zawsze za to kasują dodatkowo
 
reklama
Ja dziś robiłam w diagnostyce progesteron, tsh i beta hcg. 86zl.duzo zależy od diagnostyki. U nas są 2 oddalone od siebie o 1km, z tym, że próbki badań wysyłane są do 2 różnych miast (na Nowy Sącz i na Tarnów). Cena tych 3 badań różni się o 22zl. Do tego w diagnostyce warto kupować badania przez internet, po pierwsze jest wtedy taniej a po drugie nie pobierają opłaty za pobranie materiału. Idąc bezpośrednio do diagnostyki i kupując na miejscu zawsze za to kasują dodatkowo
Widzisz ja w luxmedzie mam diagnostyke. Pewnie naliczają sobie jakieś profity. Betę raz w roku mam w pakiecie więc płaciłam za sam progesteron 90 pln
 
Do góry