reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
dziewczyny ja od samego rana jeszcze przed wizytą wymiotowałam, w samochodzie teraz to samo, na samej końcówce trasy [emoji3064] a n jeszcze nie jadłam, wypiłam smothie bo od rana mi niedobrze, ahh ale dobrze że kropeczka rośnie [emoji3059]
 
dziewczyny ja od samego rana jeszcze przed wizytą wymiotowałam, w samochodzie teraz to samo, na samej końcówce trasy [emoji3064] a n jeszcze nie jadłam, wypiłam smothie bo od rana mi niedobrze, ahh ale dobrze że kropeczka rośnie [emoji3059]
Ja Cię kochana nie pocieszę. W ciąży z synkiem wymiotowałam do 25 tygodnia. Mam nadzieję, że Tobie szybciutko przejdzie. Są takie gumy do żucia. Pregna vomi. Pomagają na chwilę. Mi pomagała tylko woda mineralna gazowana ale w aucie wymiotowałam za każdym razem.
 
Ja Cię kochana nie pocieszę. W ciąży z synkiem wymiotowałam do 25 tygodnia. Mam nadzieję, że Tobie szybciutko przejdzie. Są takie gumy do żucia. Pregna vomi. Pomagają na chwilę. Mi pomagała tylko woda mineralna gazowana ale w aucie wymiotowałam za każdym razem.
mi zwykłe gumy do żucia tez w miarę pomagają, juz byłam pewna, że wytrzymam do domu, ale jednak się nie udało [emoji28] a ja tak bardzo nie lubię wymiotować [emoji25]
swoją drogą pani doktor powiedziała mi na koniec wizyty zebym za dużo nie tyła [emoji848] ważę 62kg przy 169cm, a jak tak nie będę jadła tylko wymiotowała, to myślę, że mi raczej waga spadnie [emoji55]

czekam na wiadomość po waszych dzisiejszych wizytach [emoji5][emoji847]
 
mi zwykłe gumy do żucia tez w miarę pomagają, juz byłam pewna, że wytrzymam do domu, ale jednak się nie udało [emoji28] a ja tak bardzo nie lubię wymiotować [emoji25]
swoją drogą pani doktor powiedziała mi na koniec wizyty zebym za dużo nie tyła [emoji848] ważę 62kg przy 169cm, a jak tak nie będę jadła tylko wymiotowała, to myślę, że mi raczej waga spadnie [emoji55]

czekam na wiadomość po waszych dzisiejszych wizytach [emoji5][emoji847]
ojojoj współczuje tych wymiotów, mnie dzisiaj jak na razie trochę mdli, mam nadzieje że tez nie polecę do rygi :(
Czemu nie pozwoliła Ci tyć? ja w pierwszej ciazy tak samo ważyłamprzy tym samy wzroście i nikt mi nic nie powiedział że tyć nie moge, teraz niestety mam niedowagę.
 
reklama
mamy 5mm i serduszko
emoji3059.png
emoji173.png
A nie mówiłam. Tylko spokoj nas uratuje 😄 cudowne wieści 😍😍😍

Zazdroszczę wam juz tych 6i4 choc czsdu nie chce poganiać to chxialabym aby byl juz koniec 1 trymestru 😆
 
Do góry