reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2022

Dziewczyny wy tez może nie czujecie napięcia w piersiach ja jedynie co to jak je dotknę to mnie zabolą a tak to nic nawet nie urosły za bardzo to normlane 🤔🤷🏼‍♀️ Zaczęłam 5 tydzień
Mi urosły niestety i również bolą przy dotyku. Wydaje mi się, że żyły są też bardziej widoczne
U mnie na chwile obecna wiedza tylko moi rodzice . W poniedziałek idziemy oglądać serduszko i tak naprawdę dowiem się tez czy zostaje na mamuskach lutowych czy tych styczniowych 🙃. Po serduszku jak wszystko będzie dobrze poinformuje o ciąży kierownictwo w pracy - z prośba o zachowanie dyskrecji i najbliższym znajomym . Resztę rodzinki po prenatalnych albo i później . A wy jakie macie plany ?
Ja właśnie chyba powiem mamie na dniach, po potwierdzeniu ciąży poinformuję pracodawcę. Całą resztę świata również po prenatalnych.
Przyjaciółce już chyba z 3 razy próbowałam pisać, ale poczekam może aż mama się dowie pierwsza :D
 
reklama
Cieszę się że rozumiecie plac budowy i podzielacie opinie ;)
Najchętniej podzieliła bym się już z całym światem że jestem w ciąży. Ale niestety trzeba odczekać.. Ile? Hmm nie wiem. Tak się zastawiam, że to przecież nic złego, jak się nie uda.. Wstydzić nie ma się czego, a i wsparcie wtedy jest ze strony przyjaciół, i kolegów z pracy. I zrozumienie. Tak bynajmniej było u mnie przy poronieniu, choć mam nadzieję że tym razem będzie 👍
Wydaje mi sie, że po dwóch wizytach u gina podzielę się dobrą wiadomością, dalczego się ukrywac, skoro chce skakać z radości :D To takie moje bardzo osobiste zdanie.
 
Cieszę się że rozumiecie plac budowy i podzielacie opinie ;)
Najchętniej podzieliła bym się już z całym światem że jestem w ciąży. Ale niestety trzeba odczekać.. Ile? Hmm nie wiem. Tak się zastawiam, że to przecież nic złego, jak się nie uda.. Wstydzić nie ma się czego, a i wsparcie wtedy jest ze strony przyjaciół, i kolegów z pracy. I zrozumienie. Tak bynajmniej było u mnie przy poronieniu, choć mam nadzieję że tym razem będzie 👍
Wydaje mi sie, że po dwóch wizytach u gina podzielę się dobrą wiadomością, dalczego się ukrywac, skoro chce skakać z radości :D To takie moje bardzo osobiste zdanie.
Mam dokładnie takie samo zdanie 😉
 
@crazyjulia @Ana2 totalnie rozumiem, bo również najchętniej już wywiesiłabym transparent :D z drugiej strony, boję się, że jak się wszyscy dowiedzą, a coś po drodze pójdzie nie tak to ludzie będą potem wypytywać, drążyć, wtryniać się i w ogóle, a to byłaby nie najłatwiejsza chwila, tak myślę.
 
@crazyjulia @Ana2 totalnie rozumiem, bo również najchętniej już wywiesiłabym transparent :D z drugiej strony, boję się, że jak się wszyscy dowiedzą, a coś po drodze pójdzie nie tak to ludzie będą potem wypytywać, drążyć, wtryniać się i w ogóle, a to byłaby nie najłatwiejsza chwila, tak myślę.
Nie spotkałam się z taka reakcją, wręcz przeciwnie, potrzebowałam współczucia i w bardzo delikatnej formie je otrzymałam. Żadnego wtryniania nie było, wydaje mi się że każdy zdaje sobie sprawę z powagi takiej sytuacji. Musimy zdecydować tak, aby czuć się dobrze z ta decyzją
 
reklama
Do góry