reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja przedwczoraj zobaczyłam 2 leciutka kreseczkę ❤️
Chyba jestesmy na podobnym etapie hmm

Mnie wybulilo od samej owulacji.. Ciagle jestem wzdeta! Co mi sie tak nie zdarzało. Czy wysyp krost utrzymyjacy sie po owulacji.. Czy rozwolnienie 🤣 czy bol piersi jednej. Dziwne.. W ogole inaczej jak w poprzedniej ciazy... Wtedy bardzo kuly mnie piersi a teraz nic oprocz klucia jajnikow w pachwinach i bolu miesiaczkowym od czasu do czasu
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie prawie 7 miesięczny daje pospać do 5😂a ostatnio coś mu się odwidzialo i pobudki przed 4 dodatkowo co 2 h pobudka na karmienie mam nadzieję że zanim urodzę w miarę się to ustabilizuje
o mamuniu😱😁 ale pobudki. Ja to mam zły humor jak tak rabo wstanę 🤣 aktualnie córka sama zasnęła na drzemkę a ja robie pomidorową, ponoć przysmak ciężarnych ❤❤❤😁😁w pierwszej ciazy miałam ją raz na tydzień.
 
mam głupie pytanie: jak pod postem kliknę "lubię to" to będzie to widoczne na moim facebooku, bo przez niego się tu loguje..?
 
o mamuniu😱😁 ale pobudki. Ja to mam zły humor jak tak rabo wstanę 🤣 aktualnie córka sama zasnęła na drzemkę a ja robie pomidorową, ponoć przysmak ciężarnych ❤❤❤😁😁w pierwszej ciazy miałam ją raz na tydzień.
Mi mąż zrobił pomidorówkę wczoraj, uwielbiam🤤

Widzę dużo tu z nami weteranek, a ile z was jest w ciąży po raz pierwszy? Ja tak i nic nie ogarniam narazie 😂
 
Hej dziewczyny
Ja byłam dzisiaj u gina 4+5
Po badaniu szyjki stwierdził ciąże
Na usg powiedział że śluzówka i enfometrium w porządku, ale pęcherzyka nie znalazl , chociaż stwierdził że przypuszcza w którym miejscu jest, ale nie jest Go w stanie uchwycić na zdjęciu, założył mi kartę ciąży dla skierowanie na badania i kazał przyjść na bezpłatną wizytę za tydzień żeby zobaczyć pęcherzyk.
Ufam mu , bo już mi prowadził ciąże
Ale pytanie do Was , czy miała któraś tak że na pierwszym usg Jeszcze nie było widać pęcherzyka???
 
Hej dziewczyny
Ja byłam dzisiaj u gina 4+5
Po badaniu szyjki stwierdził ciąże
Na usg powiedział że śluzówka i enfometrium w porządku, ale pęcherzyka nie znalazl , chociaż stwierdził że przypuszcza w którym miejscu jest, ale nie jest Go w stanie uchwycić na zdjęciu, założył mi kartę ciąży dla skierowanie na badania i kazał przyjść na bezpłatną wizytę za tydzień żeby zobaczyć pęcherzyk.
Ufam mu , bo już mi prowadził ciąże
Ale pytanie do Was , czy miała któraś tak że na pierwszym usg Jeszcze nie było widać pęcherzyka???

Ja byłam w pierwszej ciąży zaraz po zrobieniu testu. I nie było nic widać poczekałam tydzień i już był pęcherzyk.
 
Hej dziewczyny
Ja byłam dzisiaj u gina 4+5
Po badaniu szyjki stwierdził ciąże
Na usg powiedział że śluzówka i enfometrium w porządku, ale pęcherzyka nie znalazl , chociaż stwierdził że przypuszcza w którym miejscu jest, ale nie jest Go w stanie uchwycić na zdjęciu, założył mi kartę ciąży dla skierowanie na badania i kazał przyjść na bezpłatną wizytę za tydzień żeby zobaczyć pęcherzyk.
Ufam mu , bo już mi prowadził ciąże
Ale pytanie do Was , czy miała któraś tak że na pierwszym usg Jeszcze nie było widać pęcherzyka???

tak, byłam w 4+4 i też nie było nic widać, poszłam 5+0 i już był [emoji4] także spokojnie

Widzę dużo tu z nami weteranek, a ile z was jest w ciąży po raz pierwszy? Ja tak i nic nie ogarniam narazie [emoji23]

moja tez pierwsza i to w kraju, którego języka nie ogarniam, także jest fajnie [emoji1787]
 
reklama
Do góry