reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2022

Śliczna beta 😊 ja już nie mogę się doczekać wizyty która mam za tydzień 😊
Dziekuje, ja juz teraz tez czekam... za tydzień powinno być cos widać:)
Oo jakie super wiadomości na grupie. Ja jutro idę na pierwsza wizytę na NFZ. Dziewczyny czy od razu miałyście też USG bo jeszcze mojego szkraba nie widziałam. Dziś według apek 6+0😁
Ja chodzę prywatnie i USG na każdej wizycie. O takim czasie to juz będzie można coś podejrzeć;)
 
reklama
witaj, gratulacje:) teraz oby do wizyty [emoji3059]
Witajcie ja chyba dołączam do Lutego choć to bede wiedzieć 22 czerwca bo wtedy mam wizytę u Ginekologa [emoji16] bynajmniej dwa testy wykonane wyszły od razu dwie grube krechy. Dziś beta z wynikiem 11123,59 więc wskazuję to tak mniej więcej na 6-7 tydzień [emoji16] z miesiaczki termin porodu na 2 luty 2022[emoji4][emoji3059]
najlepiej określić wiek z ostatniej miesiączki, beta ma bardzo duży zakres i raczej się nią nie kieruj [emoji2]
 
witaj, gratulacje:) teraz oby do wizyty [emoji3059]najlepiej określić wiek z ostatniej miesiączki, beta ma bardzo duży zakres i raczej się nią nie kieruj [emoji2]
No właśnie mega spanikowałam bo wynik mnie wystraszyl :/ 🙈 teraz tylko czekam na wizytę 😁😊 moja córcia prawie 6 letnia tak się cieszy ze codziennie pyta kiedy dzidzia bedzie z nami 🥰
 
reklama
Dzień dobry, witam się i ja [emoji846]
Z apki wychodzi dziś 4t5d chyba się przyjadę dziś na betę.
W domu 11mc synek, co prawda mieliśmy zacząć starania za jakieś pół roku dopiero ale nie będę narzekać że już się udało, zastanawiam się tylko czy nie przestac karmić (i tak zaczynałam już wygaszac laktacje, bo mialam karmic tylko do roku) ale w poprzedniej ciąży miałam bardzo podwyższoną prolaktynę i problemy z zajściem, a wiem że karmienie też podnosi jej poziom...
Poprzednia ciąża była dla mnie bardzo łaskawa bo oprócz sennosci w pierwszym trym nic mi nie dolegało, oby teraz była powtórka z rozrywki [emoji846]
Życzę wszystkim miłego dnia [emoji4]
 
Do góry