reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Ja od zawsze miałam bardzo duże piersi, teraz są spuchnięte i bolesne jak zazwyczaj przed okresem i już mi się powoli wylewają z niektórych staników :( Poza tym coś czasem mnie pobolewa podbrzusze (bóle jak miesiączkowe trochę) no i nie wiem czy są to mdłości, bo nigdy nie miałam 😂, ale czasami mam wrażenie, że mi wiatr hula po żołądku, odbija mi się często i dziś mnie od kawy zmuliło. Tyle, że nie wiem czy to mdłości, czy to tak powinno wyglądać? :D

Miłego dnia dziewczyny:)
 
U mnie piersi jak zawsze na okres, może ciut bardziej tkliwe. Napady głodu też w sumie miałam jak zazwyczaj na koniec cyklu. Ale u mnie wcześnie jeszcze bo mam długie cykle, dopiero 4+2
 
zepsułam dziś, pani doktor przyjmowała do 11, a ja dotarłam po 11 [emoji2356] także pani asystentka powiedziała, żeby przyjść w środę, a taki kawał jechaliśmy [emoji28] na cóż, trzeba było sie szybciej wyrobić
a w środę będzie już 6+1 także tez dobrze, może i juz serduszko będzie widać
 
U mnie piersi się wylewają, po pierwszej ciąży i mimo 9 miesięcy karmienia, zostały większe niż przed ciążą. Ale patrząc teraz na tempo ich powiększenia, to po porodzie będę je mogła sobie na plecy zarzucić :p :p
Poza tym u mnie bez mdłości w ogóle i bez napadów głodu jak przed okresem, ale podbrzusze mi cały czas ćmi. Ni to ból, ni to ciągnie, po prostu czuje, że jest tam "plac budowy" i coś się tam dzieje.. Ale jak ostatnio zwiedzaliśmy cały dzień i zrobiłam 15 tyś kroków to czułam, jakbym miała zakwasy w podbrzuszu.. Takie napięte to podbrzusze.. Tak samo jak latałam konkretnie na szmacie w sobotę- pranie, odkurzanie, naczynia. Musiałam robić przerwy, żeby jakby odpuściło, albo zelżało. Też tak macie?
Na szczęście, twu twu twu, od 3 dni nie mam żadnych "kolorowych" upławów, bo mnie martwiły, mimo braku krwi.
I poruszałyście zaparcia- mam je od kilkunastu lat na co dzień! Temat rzeka, leczone, ale bez czopków praktycznie nie funkcjonuje.. Ale teraz odkąd jestem w ciąży NIE! Uczucie lekkości, jakiego już dawno nie miałam. Bez wspomagaczy codziennie rano- WOW! Podoba mi się takie życie :D
Z Córą 2012 też tak miałam, czyli całkowicie odwrotnie niż piszą w podręcznikach ;)
Miłego słonecznego dnia Lutóweczki 2021 :)
 
Jak się dziewczyny dziś czujecie?
Ja od 2 dni czuje się jak przed ciążą. Mdłości odpuściły jedynie piersi są powiększone 😂
Ja od 4 dni mdłości takie ze porażka 🙈😉 na szczęście nie wymiotuje ale czuje jak wszystko skacze do gardła . Co do cycow to nie bolą ale sa wyraźnie powiększone. W brzuchu czasem coś pociągnie czasem coś zakłuje 😉
 
a mnie właśnie miłości dopadły i to takie konkretne, każdy zapach mnie drażni i powoduje odruch wymiotny [emoji38]

Oj biedaku pocieszające jest to że po 12 TC powinno już nie być nudności
Ja od 4 dni mdłości takie ze porażka 🙈😉 na szczęście nie wymiotuje ale czuje jak wszystko skacze do gardła . Co do cycow to nie bolą ale sa wyraźnie powiększone. W brzuchu czasem coś pociągnie czasem coś zakłuje 😉

Współczuję tych mdłości. Ja nigdy nie narzekalam na małe piersi ale w poprzedniej ciąży mi urosły jak mi w tej urosną jeszcze bardziej i nie zmaleją to chyba będę musiała kupić sobie jakieś szelki 😂
 
reklama
Do góry