reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Ja od zawsze miałam bardzo duże piersi, teraz są spuchnięte i bolesne jak zazwyczaj przed okresem i już mi się powoli wylewają z niektórych staników :( Poza tym coś czasem mnie pobolewa podbrzusze (bóle jak miesiączkowe trochę) no i nie wiem czy są to mdłości, bo nigdy nie miałam 😂, ale czasami mam wrażenie, że mi wiatr hula po żołądku, odbija mi się często i dziś mnie od kawy zmuliło. Tyle, że nie wiem czy to mdłości, czy to tak powinno wyglądać? :D

Miłego dnia dziewczyny:)
 
U mnie piersi jak zawsze na okres, może ciut bardziej tkliwe. Napady głodu też w sumie miałam jak zazwyczaj na koniec cyklu. Ale u mnie wcześnie jeszcze bo mam długie cykle, dopiero 4+2
 
zepsułam dziś, pani doktor przyjmowała do 11, a ja dotarłam po 11 [emoji2356] także pani asystentka powiedziała, żeby przyjść w środę, a taki kawał jechaliśmy [emoji28] na cóż, trzeba było sie szybciej wyrobić
a w środę będzie już 6+1 także tez dobrze, może i juz serduszko będzie widać
 
U mnie piersi się wylewają, po pierwszej ciąży i mimo 9 miesięcy karmienia, zostały większe niż przed ciążą. Ale patrząc teraz na tempo ich powiększenia, to po porodzie będę je mogła sobie na plecy zarzucić :p :p
Poza tym u mnie bez mdłości w ogóle i bez napadów głodu jak przed okresem, ale podbrzusze mi cały czas ćmi. Ni to ból, ni to ciągnie, po prostu czuje, że jest tam "plac budowy" i coś się tam dzieje.. Ale jak ostatnio zwiedzaliśmy cały dzień i zrobiłam 15 tyś kroków to czułam, jakbym miała zakwasy w podbrzuszu.. Takie napięte to podbrzusze.. Tak samo jak latałam konkretnie na szmacie w sobotę- pranie, odkurzanie, naczynia. Musiałam robić przerwy, żeby jakby odpuściło, albo zelżało. Też tak macie?
Na szczęście, twu twu twu, od 3 dni nie mam żadnych "kolorowych" upławów, bo mnie martwiły, mimo braku krwi.
I poruszałyście zaparcia- mam je od kilkunastu lat na co dzień! Temat rzeka, leczone, ale bez czopków praktycznie nie funkcjonuje.. Ale teraz odkąd jestem w ciąży NIE! Uczucie lekkości, jakiego już dawno nie miałam. Bez wspomagaczy codziennie rano- WOW! Podoba mi się takie życie :D
Z Córą 2012 też tak miałam, czyli całkowicie odwrotnie niż piszą w podręcznikach ;)
Miłego słonecznego dnia Lutóweczki 2021 :)
 
Jak się dziewczyny dziś czujecie?
Ja od 2 dni czuje się jak przed ciążą. Mdłości odpuściły jedynie piersi są powiększone 😂
Ja od 4 dni mdłości takie ze porażka 🙈😉 na szczęście nie wymiotuje ale czuje jak wszystko skacze do gardła . Co do cycow to nie bolą ale sa wyraźnie powiększone. W brzuchu czasem coś pociągnie czasem coś zakłuje 😉
 
a mnie właśnie miłości dopadły i to takie konkretne, każdy zapach mnie drażni i powoduje odruch wymiotny [emoji38]

Oj biedaku pocieszające jest to że po 12 TC powinno już nie być nudności
Ja od 4 dni mdłości takie ze porażka 🙈😉 na szczęście nie wymiotuje ale czuje jak wszystko skacze do gardła . Co do cycow to nie bolą ale sa wyraźnie powiększone. W brzuchu czasem coś pociągnie czasem coś zakłuje 😉

Współczuję tych mdłości. Ja nigdy nie narzekalam na małe piersi ale w poprzedniej ciąży mi urosły jak mi w tej urosną jeszcze bardziej i nie zmaleją to chyba będę musiała kupić sobie jakieś szelki 😂
 
reklama
Do góry