reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Zazdroszczę takich szybkich terminów. U nas na ginekologa prywatnie trzeba czekać 3 tygodnie. Na NFZ pewnie bym szybciej urodziła niż się dostała [emoji23]
co najlepsze płaciłam przy pierwszej wizycie i kolejne wizyty w ciągu 10 dni za darmo (razem 3 wizyty za 300 naszej waluty) także jestem całkiem zadowolona,,
badania krwi (toksoplazmoza, hiv i cała reszta, morfologia oczywiście) i moczu dodatkowe 75 [emoji28] część kosztów pokrywa ubezpieczenie męża, taka jakby na pół prywatna klinika
 
reklama
U mnie prawie 7 miesięczny daje pospać do 5😂a ostatnio coś mu się odwidzialo i pobudki przed 4 dodatkowo co 2 h pobudka na karmienie mam nadzieję że zanim urodzę w miarę się to ustabilizuje
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki brzuszek z przerwami pobolewa takze oo i jakbym miala zakwasy w pachwinach..😄
I to dzisiejszy test. Polece dzis po te Same testy i po innej firmy first response.
Na zywo kreseczki ciemniejsze
Niech mnie ktos uszczypnie szok



 
co najlepsze płaciłam przy pierwszej wizycie i kolejne wizyty w ciągu 10 dni za darmo (razem 3 wizyty za 300 naszej waluty) także jestem całkiem zadowolona,,
badania krwi (toksoplazmoza, hiv i cała reszta, morfologia oczywiście) i moczu dodatkowe 75 [emoji28] część kosztów pokrywa ubezpieczenie męża, taka jakby na pół prywatna klinika
Ja nie pamiętam ile płaciłam za ten komplet badań ale za wizytę place 200zl.
U mnie prawie 7 miesięczny daje pospać do 5😂a ostatnio coś mu się odwidzialo i pobudki przed 4 dodatkowo co 2 h pobudka na karmienie mam nadzieję że zanim urodzę w miarę się to ustabilizuje
O to mało łaskawe dziecko 😂
Dziewczynki brzuszek z przerwami pobolewa takze oo i jakbym miala zakwasy w pachwinach..😄
I to dzisiejszy test. Polece dzis po te Same testy i po innej firmy first response.
Na zywo kreseczki ciemniejsze
Niech mnie ktos uszczypnie szok



No piękne kreseczki moje tak wyglądały 28.05😊
IMG_20210528_192928.jpg
Krew oddana :)! Czekamy na bete 💪
Trzymam kciuki za ładny wynik 😊
 
reklama
Do góry