reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja również druga ciążę straciłam w 11 Tc. I jestem "wdzięczna" mojemu organizmowi, bo zrobił to co najlepsze w tych okolicznościach.. Z tą myślą było i jest mi najlepiej..
Obecnie 3 ciąża, jeżeli tutaj też się nie uda to odpuszczam i zaczynam wygodne życie z Córką 9 letnią i Mężem bez pieluch ;)
Pierwsza wizyta u Gina 14 czerwca, zobaczymy...

Jakby u mnie ta ciąża nie zakończyła szczęśliwie to też odpuszczę bez pieluch się nie uda jeszcze bo mam przed sobą z rok życia z pampersami aż moja córeczka nie będzie ich potrzebować 😂 ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i doczekam się zdrowej córeczki albo synka
 
reklama
Witaj asiaj89

Witajcie dziewczyny.

Nie moge sie skupic na niczym i postanowilam tu zajrzec. Z mezem logadam jak bedzie pewnik nad pewnikiem. Dzis 10dpo jakos. Zrobilam test od niechcenia.. Taka zwykla Rutyna od roku 😄 a tu cien cienia 😳lol.. Teraz zrobilam drugi i w minute wyrazniejsza kreseczka ale wciąż ciężko mi uchwycić aparatem eh.
Testy o czulosci 25
Mam nadzieje za powtorke z rozgrywki.. Z 3 synkiem tez na podobny Etapie mi kreski wychodzily takze jutro licze na uchwycone kreski aparatem 😍
 
Witaj asiaj89

Witajcie dziewczyny.

Nie moge sie skupic na niczym i postanowilam tu zajrzec. Z mezem logadam jak bedzie pewnik nad pewnikiem. Dzis 10dpo jakos. Zrobilam test od niechcenia.. Taka zwykla Rutyna od roku 😄 a tu cien cienia 😳lol.. Teraz zrobilam drugi i w minute wyrazniejsza kreseczka ale wciąż ciężko mi uchwycić aparatem eh.
Testy o czulosci 25
Mam nadzieje za powtorke z rozgrywki.. Z 3 synkiem tez na podobny Etapie mi kreski wychodzily takze jutro licze na uchwycone kreski aparatem 😍
trzymam kciuki aby kreska była jutro dużo ciemniejsza😊
 
Hej dziewczyny. Trochę mnie tu nie było ale strasznie się przeziębiłam razem z córka. Na szczęście już jest ok z nami. Ciężko tak bez leków ale co mogłam z domowych sposobów to wykorzystałam. Niby jestem w ciąży ale wcale tego nie czuję. Nie mam miłości gdzie mnie to dziwi bo w pierwszej ciąży trzymało mnie do 7 miesiąca. Nie chce mi się spać w dzień. Za to budzę się po 6 rano i jestem wyspana, przed ciąża nie mogłam się dobudzić 🤣
Wizyta 14 czerwca. Nie mogę się już doczekać 🥰
 
Witam dziewczyny :) dzisiaj testowałam i mam 2 piekne kreseczki :) jutro rano lecę na bete :) na stanie 10 miesieczna córa wiec nie wiem co to odpoczynek 🤭

Rozumiem ten ból z powodu braku odpoczynku. Moja córeczka wstaje o 7 rano i śpi 1 raz dziennie ok godziny. A w pierwszej ciąży mogłam spac do 10 i w dzień jeszcze jedną drzemkę zrobić. A teraz się nie da 😂
 
Hej dziewczyny. Trochę mnie tu nie było ale strasznie się przeziębiłam razem z córka. Na szczęście już jest ok z nami. Ciężko tak bez leków ale co mogłam z domowych sposobów to wykorzystałam. Niby jestem w ciąży ale wcale tego nie czuję. Nie mam miłości gdzie mnie to dziwi bo w pierwszej ciąży trzymało mnie do 7 miesiąca. Nie chce mi się spać w dzień. Za to budzę się po 6 rano i jestem wyspana, przed ciąża nie mogłam się dobudzić 🤣
Wizyta 14 czerwca. Nie mogę się już doczekać 🥰

Chyba z 5 dziewczyn ma wizyty 14 czerwca. 😊
 
Chyba z 5 dziewczyn ma wizyty 14 czerwca. 😊

Będzie co opowiadać po wizytach.
Ja z córką nie pospałam. Straszny ranny ptaszek z niej. I nadal wstaje tak wcześnie. Zdarzały się pobudki 4.30 😱🤭 ma szczęście tak wstawała jako niemowlak teraz daje matce pospać do 6👍❤ jest tez jedna drzemką w ciągu dnia na ok 2 godziny więc mam trochę czasu dla siebie.
 
reklama
Będzie co opowiadać po wizytach.
Ja z córką nie pospałam. Straszny ranny ptaszek z niej. I nadal wstaje tak wcześnie. Zdarzały się pobudki 4.30 😱🤭 ma szczęście tak wstawała jako niemowlak teraz daje matce pospać do 6👍❤ jest tez jedna drzemką w ciągu dnia na ok 2 godziny więc mam trochę czasu dla siebie.

Łaskawa córeczka jak do 6 daje pospać. Chyba muszę zaczac chodzić z nią na drzemkę ale szkoda mi czasu wolę posprzątać i ugotować obiad. 😊 Mam nadzieję że będą same dobre informacje i śliczne zdjęcia z USG 😊
 
Do góry