reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

dzidzia ma 6,3cm serduszko bije, wyglądało pani na dziewczynkę, ale pewności nie ma [emoji56] z tym że okazało się, że pani w rejestracji źle zrozumiała i nie były to prenatalne [emoji17] teraz będziemy szukać szybko jakiegoś lekarza, do przyszłego tygodnia mamy czas żeby zrobić prenatalne [emoji2296]
 
reklama
ogólnie nie jestem zadowolona z wizyty [emoji28] usg o jakości kalkulatora, a ja chcę wreszcie zobaczyć małego człowieczka [emoji17] no ale lekarzem nie jestem więc nie mam tak wprawnego oka jak ona, skoro coś tam widziała to chyba wierzę, że prawdopodobnie będzie córka [emoji56]
 
u mnie dziś z usg rowno 13 tydz i 6,3cm patrząc na to chyba dobrze prawda? ostatnio było 9+6 i 2,89cm a dziś byłam u innej pani doktor, bo moja na urlopie
.pending-1628149525-TQTZrPVdmopF2bUk7frtjcYvL3wnKPZH_med~2.jpeg
 
Hej, trochę mnie tu nie było. Ja wczoraj wizytowałam, poszłam na "usg I trymestru" babka różne rzeczy sprawdzała, kość nosową, średnicę główki, pęcherz, żołądek, wszystko jest na miejscu 🥰 długości jej wyszły dwie między 4,5 a 5,5 cm. A serduszko bije 167 uderzeń na minutę. Prenatalne genetyczne mam w przyszłym tygodniu, krew już mam pobrana.
 
reklama
super, cieszę się na wszystkie dobre wieści [emoji3059] jeju jak tak patrzę na zdjęcie to chyba rzeczywiście wnioskując z wyrostka plciowego będzie córka [emoji85] zobaczymy czy nic tam nie wyrośnie po drodze, może po kolejnych badaniach będę już miała pewność, bo póki co ciężko uwierzyć [emoji3064]
 
Do góry