reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

hej, gratuluję wizyt ☺☺☺ ja jutro mam prenatalne, dziś dzwonili żeby potwierdzić i wizyta bez osób towarzyszących. Stres już mam ogromny a co będzie jutro 😱😱😱
Jak to przeczytałam to sama sie zestresowałam 😂
Bede trzymać kciuki! Ja prenatalne 9 sierpnia i tak czekam na nie... ale sie dłuży 🙊
 
reklama
Ale tu dobre wieści z rana 🙂❤️ dziewczyny pochwalcie się maluchami!
Magdalenamadzia bardzo sie ciesze, ze Cię tam wzmocnili i wychodzisz do domku. Rzeczywiście w domu łatwiej może Ci będzie zacząć jeść bo będziesz mogła sobie kupić to na co masz ochotę. Oby teraz już było u Ciebie coraz lepiej 🍀
 
Hej mamuski 😘

Mało mnie ostatnio ale drugi tydzień córka w domu bo żłobek ma przerwę wakacyjną więc pochłania mi sporo czasu ;) pomału tez zaczynam szykować rzeczy do wyjazdu na wakacje 😉
Gratuluję wszystkich udanych wizyt 🤗
@Mahoniowa tak bardzo mi przykro 😔 nawet nie wiem co napisać

Ja dziś w końcu sie umówiłam na to echo serca płodu na 14 września a 17 mam usg prenatalne 2 trymestru 😁
 
Ciesze sie kochane za wasze wizyty. :)
Leci czas leci i zaraz będziemy w 20tyg😆
Laski coś mnie ugryzło ale wyskoczyly mi w tym miejscu bable jakby z woda.. Jest to Gorące.. Twarda gula i sie zastanawiam czy któraś was miała cos podobnego po ugryzieniu?





 
Zapuszcza włosy synek? 😊 Też jak byłam dzieckiem mam miałam króliki ale teraz nie moge mieć bo bym ich nie zabiła a chodowanie tylko żeby mieć bez sensu 😊 też lubię zbierać grzyby ale niestety ani rok temu nie byłam bo to była końcówka ciąży a w tym roku nie mam jak iść bo córka zostanie tylko ze mną lub z mezem...
Właśnie nie zapuszczam a ciagle od daiwen dawna obcinam na tą długość 😆
Bardzo mi sie podoba bo np najsyarszy syn mial sztywne wlosy i najlepiej wygladal w jeżyku😆
A Najmlodszy jak corcia.. Krecone choć juz nie tak i miękkie.

Grzybkow jeszcae se zdążysz nazbierac:)
A ze kroliki sie zabija to juz corcia to przetrawila..szkoda ale cóż. Życie
 
Część dziewczyny. Trochę się nie odzywałam bo byłam wykończona praca . .
Dziś miałam badania prenatalne, wszystko pięknie, lekarz powiedział że bardzo mu się dziecko podoba pod względem USG, wszystkie parametry prawidłowe, wszystko omawiał podczas badania, jestem bardzo zadowolona z wizyty.
Ryzyko wraz z biochemia wyszło <1:20000 dla triisomi 18 oraz 13 i 1:3858 dla trisomi 21.
Myślę że nie będę robić już kolejnych badaniach typy nift.
I lekarz sam zapytał czy chce dalej pracować bo żaden pracodawca tego nie doceni. Więc od dziś jestem na zwolnieniu 🙂
 

Załączniki

  • IMG_20210729_122032.jpg
    IMG_20210729_122032.jpg
    287,3 KB · Wyświetleń: 77
reklama
Część dziewczyny. Trochę się nie odzywałam bo byłam wykończona praca . .
Dziś miałam badania prenatalne, wszystko pięknie, lekarz powiedział że bardzo mu się dziecko podoba pod względem USG, wszystkie parametry prawidłowe, wszystko omawiał podczas badania, jestem bardzo zadowolona z wizyty.
Ryzyko wraz z biochemia wyszło <1:20000 dla triisomi 18 oraz 13 i 1:3858 dla trisomi 21.
Myślę że nie będę robić już kolejnych badaniach typy nift.
I lekarz sam zapytał czy chce dalej pracować bo żaden pracodawca tego nie doceni. Więc od dziś jestem na zwolnieniu 🙂
Jaki mały cud!
 
Do góry