reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Ja też 😅 ja nie mogę wody, a jakbym miała tak długo paszcze otwarta, to na pewno by zawartość wyleciała 😅
 
Cześć. Chcialam się z Wami pożegnac. U mnie się nie udało. Serduszko przestało bić. Wszystkiego dobrego dla Was i Waszych cudów.
Bardzo mi przykro :( Doskonale Wiem przez co przechodzisz ... Przesyłam wirtualne uściski więcej odpowiednich słów w tej sytuacji nie umiem znaleźć :(
 
Witam się z rana, ja wstaje i szykuje się na wizytę, po kiepsko przespanej nocy, syn dosłownie czuje że sama wyjeżdżam to za każdym razem spać mi w nocy nie daje. I to już od momentu jak pojechałam na pierwszą wizytę po porodzie do ginekologa i tak zostało.
 
ja dziś w nocy pospałam 4h, obudziłam się o 6.30 i już od tego czasu nie śpię, jestem już w drodze na wizytę [emoji4] (u mnie godzina do przodu)
 
reklama
Do góry