reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2022

dzidzia ma 6,3cm serduszko bije, wyglądało pani na dziewczynkę, ale pewności nie ma [emoji56] z tym że okazało się, że pani w rejestracji źle zrozumiała i nie były to prenatalne [emoji17] teraz będziemy szukać szybko jakiegoś lekarza, do przyszłego tygodnia mamy czas żeby zrobić prenatalne [emoji2296]
 
reklama
ogólnie nie jestem zadowolona z wizyty [emoji28] usg o jakości kalkulatora, a ja chcę wreszcie zobaczyć małego człowieczka [emoji17] no ale lekarzem nie jestem więc nie mam tak wprawnego oka jak ona, skoro coś tam widziała to chyba wierzę, że prawdopodobnie będzie córka [emoji56]
 
u mnie dziś z usg rowno 13 tydz i 6,3cm patrząc na to chyba dobrze prawda? ostatnio było 9+6 i 2,89cm a dziś byłam u innej pani doktor, bo moja na urlopie
.pending-1628149525-TQTZrPVdmopF2bUk7frtjcYvL3wnKPZH_med~2.jpeg
 
Hej, trochę mnie tu nie było. Ja wczoraj wizytowałam, poszłam na "usg I trymestru" babka różne rzeczy sprawdzała, kość nosową, średnicę główki, pęcherz, żołądek, wszystko jest na miejscu 🥰 długości jej wyszły dwie między 4,5 a 5,5 cm. A serduszko bije 167 uderzeń na minutę. Prenatalne genetyczne mam w przyszłym tygodniu, krew już mam pobrana.
 
reklama
super, cieszę się na wszystkie dobre wieści [emoji3059] jeju jak tak patrzę na zdjęcie to chyba rzeczywiście wnioskując z wyrostka plciowego będzie córka [emoji85] zobaczymy czy nic tam nie wyrośnie po drodze, może po kolejnych badaniach będę już miała pewność, bo póki co ciężko uwierzyć [emoji3064]
 
Do góry