reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Dziewczyny, ja już po wizycie, wszystko dobrze, dzidziuś ma 4,5cm i Wam ładnie macha 😍 cukier i wszystkie inne badania bardzo dobrze, natomiast ciśnienie 138/80 więc zalecenie mierzenia w domu. Ale myślę, że to jednak stres podczas wizyty zrobił swoje 😊
My po prenatalnych wszystko według USG jest prawidłowo😊wyniki z krwi za tydzień. Doktor powiedział że za wcześnie na płeć itd tak mi gada że mój lekarz za parę tyg powinien już widzieć i gada tak i gada a za chwilę mi mówi na moje oko jnedno to dziewczynka a drugie to albo będzie parka albo dwie dziewczynki hehe🤭😂 według prenatalnych termin na 30stycznia. Zobacz załącznik 1296060Zobacz załącznik 1296059Zobacz załącznik 1296058
Dziewczyny jakie piękne te Wasze dzidziutki 😍 ogromne gratulacje, super, że wszystko jest ok!!! ❤️
 
My po prenatalnych wszystko według USG jest prawidłowo😊wyniki z krwi za tydzień. Doktor powiedział że za wcześnie na płeć itd tak mi gada że mój lekarz za parę tyg powinien już widzieć i gada tak i gada a za chwilę mi mówi na moje oko jnedno to dziewczynka a drugie to albo będzie parka albo dwie dziewczynki hehe🤭😂 według prenatalnych termin na 30stycznia. Zobacz załącznik 1296060Zobacz załącznik 1296059Zobacz załącznik 1296058
A mierzył puls dzidziusią? Pytam po to czy moja wróżba z pulsem ma się jakość do płci 😂
 
Ostatnia edycja:
O kurde to mam jeszcze nadzieję na córeczkę bo w tej ciąży biło serce 130 z czymś na pierwszym USG. A w poprzedniej ciąży ponad 180 na pierwszym USG 😂 no właśnie to są takie wróżby 😂
Na pierwszym usg zazwyczaj kochana wolniej bije. U mnie teraz w tej ciąży równiez 130 na pierwszym usg i od razu zapytałam lekarza czy to nie za mało. Wytłumaczył mi, że na początku serduszko bije tak jak człowieka, około 80 uderzeń na minutę a potem się rozkręca i żeby patrzeć gdzieś od prenatalnych bo wtedy utrzymuje się na w miarę wyrównanym poziomie. No ale Karol w brzuszku nie miał nigdy mniej niż 150.
 
reklama
O kurde to mam jeszcze nadzieję na córeczkę bo w tej ciąży biło serce 130 z czymś na pierwszym USG. A w poprzedniej ciąży ponad 180 na pierwszym USG 😂 no właśnie to są takie wróżby 😂
To ja życze Ci córeczki 🥰😘 ja sama nie wiem kogo bym chciała. Z jednej strony córeczkę bi w domku synek a z drugiej braciszka, prawdziwego przyjaciela dla Karolka. 😁Dobrze, że z tego niezdecydowania nie wyszły bliźniaki bo nie wiem jak ja bym ogarnęła 🙈🙈🙈
 
Do góry