reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

hej, ja też tak mam co wizytę ze cala chodzę, bo też długo walczyliśmy, w końcu po inseminacji się udało! Do wizyty mam jeszcze nie całe 2 tygodnie. Staram się odganiać źle myśli, pomyśl że tyle walczyłyśmy to musi być dobrze. Trzymam kciuki 😊
Tak mam nadzieję, że już się szczęście do mnie uśmiechnie 🙂 jak zobaczyłam 2 kreski śmialiśmy się z mężem, że wykorzystaliśmy nasze szczęście na dziecko bo akurat w tym samym czasie kilka rzeczy w domu się zepsuło plus auto 😉
 
reklama
A Kochane powiedzcie mi czy badania prenatalne są robione przez usg dopochwowe czy przez brzuszek juz? I ile mniej więcej trwają?
 
Ja też OK 11 tygodnia nagle zaczęłam bardzo mocno krwawić, pojechałam do szpitala i okazało się, że był to krwiak, ale z dzieckiem wszystko OK. Trwało to OK miesiąc najpierw żywa krew, a później już taka brązowa. Do końca ciąży już wszystko było OK. Czytałam, że bardzo często się tak zdarza.
Mi pow że w USG wszystko ok, nie ma żadnego krwiaka- przynajmniej o nim nie wspominał lekarz. Narazie nie wiem z czego to krwawienie, ale byle się nie powtórzyło no to jak mną wczoraj trzęsło że strachu to maskara, mama nie dała mi wsiąść ,a kierownicę i sama mnie zawiozła.

hej, ja też tak mam co wizytę ze cala chodzę, bo też długo walczyliśmy, w końcu po inseminacji się udało! Do wizyty mam jeszcze nie całe 2 tygodnie. Staram się odganiać źle myśli, pomyśl że tyle walczyłyśmy to musi być dobrze. Trzymam kciuki 😊
O widzę że dużo nas tutaj po przejściach. Ja się starałam 4 lata o drugie, i już zbieraliśmy na inseminację ale się udało w cyklu z CLO.
 
Opowiem Wam moja przygodę z dzisiaj bo to się do śmiechu warte nadaje. Mama przywiozła mi rzeczy bo wczoraj w tym ferworze nie wzięłam nawet koszuli nocnej i chciałam umyć sobie żeby, wzięłam "pastę" i zaczynam myć te żeby a tu gębą zaczyna mi się kleić i smak ochydny. Czytam co to za pasta a tam pisze "corega, klej do protez". Nie mogłam tego dziadostwa wypłukać z gęby. Jak się okazało mama też wzięła co jej do ręki wpadło i nie popatrzyła. Teraz mam nauczę czytać wszytko co się wkłada do buzi 😁.
 
Cześć dziewczyny. Chętnie do Was dołączę jeśli można 🙂 podczytuje Was trochę i macie super wiedze i dajecie mega wsparcie. Ja mam 30 lat i termin na 01.02. To moja pierwsza ciąża po 5 latach walki i dwóch procedurach in vitro. Ciągle czuje ogromny strach, tym bardziej że mam poczucie, że już nigdy więcej w ciąży mogę nie być. Na wizytach u ginekologa cała się trzęsę i dosłownie nogi mi chodzą... Na szczęście nie mam żadnych plamien i dziecko rozwija się idealnie co do dnia. Mam nadzieję że po prenatalnych czarne myśli przestaną tak mi chodzić po głowie
Postaraj się myśleć pozytywnie żebyś mogla się cieszyć z tej ciąży 😊 napewno po prenatalnych będziemy wszystkie spokojniejsze ale strach o dziecko nawet po porodzie nie zniknie.
A Kochane powiedzcie mi czy badania prenatalne są robione przez usg dopochwowe czy przez brzuszek juz? I ile mniej więcej trwają?
Prenatalne i każde po 12 TC są przez brzuch. Moje USG prenatalne trwa około 20-40 min.
 
Opowiem Wam moja przygodę z dzisiaj bo to się do śmiechu warte nadaje. Mama przywiozła mi rzeczy bo wczoraj w tym ferworze nie wzięłam nawet koszuli nocnej i chciałam umyć sobie żeby, wzięłam "pastę" i zaczynam myć te żeby a tu gębą zaczyna mi się kleić i smak ochydny. Czytam co to za pasta a tam pisze "corega, klej do protez". Nie mogłam tego dziadostwa wypłukać z gęby. Jak się okazało mama też wzięła co jej do ręki wpadło i nie popatrzyła. Teraz mam nauczę czytać wszytko co się wkłada do buzi 😁.
Haha 😂 ja ostatnio chciałam żeby myć kremem z filtrem 50 😂 ale na szczęście popatrzyłam w ostatniej chwili 😂
 
Dziewczyny, właśnie wyszłam od lekarza z pierwszego USG. Badanie zakończył tekstem "no kurcze"... A to co było potem jakaś masakra. Są 3 zarodki, jeden obumarł drugi zgodnie z wiekiem a trzeci trochę za mały. Ten zgodnie z wiekiem ma tętno i jest zdrowy. Nie wiadomo co z tym trzecim. Miała któraś z Was taki przypadek? Czy żywy zarodek się utrzymał?
 
Dziewczyny, właśnie wyszłam od lekarza z pierwszego USG. Badanie zakończył tekstem "no kurcze"... A to co było potem jakaś masakra. Są 3 zarodki, jeden obumarł drugi zgodnie z wiekiem a trzeci trochę za mały. Ten zgodnie z wiekiem ma tętno i jest zdrowy. Nie wiadomo co z tym trzecim. Miała któraś z Was taki przypadek? Czy żywy zarodek się utrzymał?
Bardzo możliwe że ten pierwszy co obumarł zostanie wchłonięty przez któregoś z tych co żyją. Moja koleżanka miała mieć bliźniaki jeden obumarł w 11 TC i donosiła ciążę i ma teraz ponad roczną córeczkę 😊 a to że jeden jest mniejszy to może poprostu ciaza być późniejsza.
 
reklama
Ooo, kochana pokażesz jakie to
Takie
Screenshot_2021-07-06-19-32-32-123_com.android.chrome.jpg
 
Do góry