reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
moja wizyta w przyszłym tygodniu, a ostatnia była dokładnie w tyg temu w poniedziałek I też czuję jakby juz z miesiąc od niej minął [emoji3064]

mało się udzielam ze względu na moje dolegliwości, wczoraj cały dzień czułam się okropnie, natomiast w sobotę było w porządku, nawet pojechaliśmy do parku i zjadłam et döner dürüm, co mi się nie zdarza [emoji28]

a dziś jest tak samo jak wczoraj, ale tez zauważyłam, że jak nie zjem ja czas to od razu moj żołądek wariuje, boli domaga się jedzenia, a jednocześnie mam nudności [emoji3166] także czas iść się czymś zapchać na kolejne 2h [emoji38]
 
Ja wizytę pierwsza mam w środę wieczorem (prywatnie). 14 lipca idę do gina na nfz to zobaczę czy jets jakiś porządku. Ciążę chce prowadzić na nfz że względu na darmowe badania i z racji, że w mojej okolicy nie ma dobrego gina bliżej niż 50km a, że mam 11miesiecznego bobaska to ciężko może być czasem z dojazdem a z doskoku, jeśli będę chciała częściej usg to pójdę prywatnie wtedy.
 
Moje racuchy gotowe 😁😁
20210628_121739.jpg
 
Witaj 😊 rozgosc się 😊
Dziewczyny powiedzcie co dziś gotujecie bo kompletnie nie mam pomysłu co by zrobić i zjeść że smakiem. 😊
Makaron z sosem typu mleko ser mąka smazona piers kurczaka w przyprawie gyros. Cebulka por bekon pieczarki groszek natka pietruszki

Normalnie mieszam sos z makaronem ale moje dzieci nie lubia jak nim nasiaka makaron więc polewam oddzielnie eh te dzieciaki 😄

 
Chyba przemówiła do mnie dziś mizeria z ziemniakami i piersią z kurczaka z grilla 😂
Ja muszę czekać jeszcze 2 tygodnie na wizytę ale dni tak szybko mi uciekają że za chwilę będę szła 😊
 
Jak się u Was starszaki dogadują z maluchami? Ja będę miała różnice 9 i 6 lat zastanawiam się jak to będzie, jak zaakceptują maleństwo, jakie będą relacje między nimi
Najpierw były klotnie z kim będzie spało najmłodsze.. Potem pomagali non stop ( oprócz przewijania😂) a teraz zamykaja drzwi🤣🤣🤣 śmieje sie ale najmlodszy bywa dokuczliwy 🤭 za to wiez jest bo bawia sie z nim czasem ale nie ma co sie oszukiwać.. kazdy wiek rzadzi sie swoimi prawami
Syn choc potrafi malego uspic i pomogl mi duzo tak coraz bardziej wsiaka w swoj swiat nastolatka.. Córka jak zaprasza koleżanki to najlepiej je chować bo jak najmlpdszy zobaczy ze sa to tez chce tam z nimi świrować a ona nie chce bo sie wstydzi wielu dziwnych jego zagran typu.. Sciagnlanie gaci bo gorąco 🤣🤣
Wcale mnie to nie dziwi i staram aby mialy swoja przestrzeń.
 
reklama
Serio? 🙈 A po co mu ta beta w 8 tygodniu 😳 Nie masz możliwości pójścia do innego lekarza? To miał być Twój prowadzący czy dodatkowo poszłaś sprawdzić?
dodatkowo poszłam na nfz. , bo wizyty prywatnie są po 150 plus 250 pierwsze badania i to trochę dużo dla mnie , ale teraz to już nie mam wyjścia.
 
Do góry