reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Dziewczyny ja mam w środę wizytę będzie to już 10tc i już sram pod siebie . Niewiem ale od wczoraj mam już takie nerwy i myśli czy wszystko będzie ok , czy dzidziusiowi dalej serduszko będzie biło 😕. Nie miałam podglądu już 3 tygodnie i tak bardzo się boje 🥺
Zawsze tu wszystkich ładnie uspokajasz, więc teraz musisz zastosować tę rady u siebie :*
 
reklama
Dlatego ja dojeżdżam do innego miasta do mojego lekarza. Wiem że z jego ust nigdy przykrości nie usłyszę. Bardzo miły i spokojny człowiek. Ma bardzo kojące spojrzenie.
ja przez totalny przypadek trafiłam na super lekarza. Miałam przyjść do kontroli po tygodniu a w luxmedzie z takim wyprzedzeniem mało już dobrych lekarzy ma terminy. Musiał ktoś akurat zwolnić wizytę. Spokojny, pozytywnie nastawiony, odpowiada na pytania i ma sporo certyfikatów co do badań prenatalnych. Nie miałam stałego ginekologa od jakiegoś czasu i chyba znalazłam.
Zaleca wizyty co 4 tyg więc też nie wiem jak to przetrwam, następna dopiero 19 lipca 🙈
 
Dziewczyny ja mam w środę wizytę będzie to już 10tc i już sram pod siebie . Niewiem ale od wczoraj mam już takie nerwy i myśli czy wszystko będzie ok , czy dzidziusiowi dalej serduszko będzie biło 😕. Nie miałam podglądu już 3 tygodnie i tak bardzo się boje 🥺
Ja mam w następną środę i mam tak samo 🥺 to chyba już tak co wizytę będzie wyglądać, że będzie cały czas stres czy wszystko ok z dzidziutkiem. Na ostatniej wizycie było wszystko super, serduszko biło 164, wszystko prawidłowo zagnieżdżone itd ginekolog powiedziała mi, że na tym etapie nie ma kompletnie nic do zarzucenia, wszystko tak jak ma być jest. Jak wchodziłam do gabinetu to myślałam, że zemdleje ze stresu, naprawdę. Trzeba myśleć pozytywnie i być dobrej myśli 🙂 robimy wszystko co możemy, żeby było wszystko okej i tak napewno będzie 🙂 Ty masz już wizytę pojutrze, ja dopiero za tydzień - więc jestem w gorszym położeniu 😁 w tym tygodniu idę zrobić badania z krwi itd i już się boje na samą myśl, mam problem z pobieraniem krwi, bo mam słabo widoczne żyły, głęboko małpy są. Dlatego zawsze pytam, czy można pobrać krew z palca 🤣 ale teraz to nie przejdzie przy takiej ilości badań napewno.
 
Dziewczyny ja mam w środę wizytę będzie to już 10tc i już sram pod siebie . Niewiem ale od wczoraj mam już takie nerwy i myśli czy wszystko będzie ok , czy dzidziusiowi dalej serduszko będzie biło 😕. Nie miałam podglądu już 3 tygodnie i tak bardzo się boje 🥺
Ja miałam ostatnio USG tydzień temu a czuje jakby wieki minęły. Dobrze że na NFZ umówiłam się za parę dni, chociaz chciałam głównie skierowanie na badania to mam nadzieję że będzie też USG.
 
A co ja mam powiedzieć 🙄 w piątek minęło 2 tygodnie od wizyty a następna dopiero w przyszły piątek czyli za 11 dni 🙈 oszaleje chyba, jak byłam oazą spokoju to zaczynam się denerwować.
 
Dziewczyny ja mam w środę wizytę będzie to już 10tc i już sram pod siebie . Niewiem ale od wczoraj mam już takie nerwy i myśli czy wszystko będzie ok , czy dzidziusiowi dalej serduszko będzie biło 😕. Nie miałam podglądu już 3 tygodnie i tak bardzo się boje 🥺
musimy jakoś wytrzymać do środy, jeszcze dwa dni.
Ja jeszcze nic nie widziałam, nie wiem czy jest serduszko czy jest cokolwiek i tez już przebieram nogami z niecierpliwości, dzisiaj w nocy mi sie śniło że plamię, że nie wzięłam progesteronu i po dwóch dniach zaczęłam plamic.
Jestem w 8tc
 
Któraś dziewczyna tu pisała, ze w Rossmannie są właśnie jakieś gumy chyba z imbirem, ale w końcu nie napisała czy kupiła i czy działają
Ja pisałam :) i napisałam, że na mnie działaly na jakiś czas (pół godzinki max do godziny) niestety jest limit chyba 3-4 na dobę więc ratowałam się coca cola zero i woda mocno gazowana. Wymiotowałam do niemal 25tygodnia ciąży. Gumy nazywają się Pregna Vomi
 
reklama
Do góry